Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Keresztény lányok szeretnétek...

Stofi777 kérdése:

Keresztény lányok szeretnétek ismerkedni? 26F

Figyelt kérdés

Megtért Isten hívő keresztény férfi vagyok 26 éves. Budapesttől nem messze élek egy vidéki városban. Számomra fontos a napi kapcsolat Istennel. Szeretek abban mozogni, amire Isten hív, így most a fiatalok között szolgálok segíteni lelki fejlődésüket. Szeretek beszélgetni, meghallgatni másokat, és segíteni ott ahol tudok. Szeretem a munkámat, építőiparban dolgozok. Örülök annak, amikor láthatom, hogy sok izzadt nap után elkészül egy ház, vagy valamilyen alkotás. Fontos számomra az egyenesség/őszinteség, valamint fontos számomra, hogy a segítőtársam is élő hitű legyen. Szimpátia közös vonzalom is kell, de az úgyis csak a későbbiekben derül ki, így első sorban a belső értékekre, gondolkodásmódra vagyok kíváncsi.

Amely korosztály számomra szóba jöhet 18-27L

Persze igazából tudom, hogy ezen a felületen bármit is lehet írni, ezért fontos számomra, hogy amit írtok, az igaz legyen, hiszen előbb utóbb úgyis kiderül az igazság.

Köszönöm előre is a válaszaitokat



2021. dec. 15. 11:16
1 2 3
 1/24 anonim válasza:

Milyen egyházban vagy?

Gondolom nem mindegy, mert van ahol hisznek a háromságban, van ahol meg nem. Úgyhogy ez megint problémát szülne. Érdemes konkretizálni.

2021. dec. 15. 11:51
 2/24 anonim válasza:

Milyen felekezet...??


Nem mindegy ugyanis...

2021. dec. 15. 12:18
 3/24 A kérdező kommentje:
Agapé, karizmatikus gyülekezet, és hiszünk a Szent háromságban.
2021. dec. 15. 12:28
 4/24 anonim válasza:
És ott a gyüliben nincs megfelelő leányzó?
2021. dec. 15. 12:29
 5/24 anonim válasza:
4# Ha lenne, a kérdező nem itt lenne..
2021. dec. 15. 12:32
 6/24 A kérdező kommentje:
Az a nehéz, hogy csak a gyüli alkalmakkor lehetne ismerkedni, az meg annyira nyílvános hely, hogy a pletykázás beindultával romba is dönti az ismerkedést :( ezért gondoltam, hogy akár itt is megteszem a magam részét, lehetőséget adok a kapcsolódásra.
2021. dec. 15. 12:36
 7/24 anonim válasza:

De ebből a gyüliből csak egyetlen egy van az egész országban?


Amúgy történelmi felekezetekhez tartozók inkább ugyanabba az egyházba tartozókat preferálnak - érthető okokból.

2021. dec. 15. 12:37
 8/24 anonim válasza:
6# A keresztények is pletykálósak? Én úgy tudom, hogy azt nem nézik jó szemmel odafentről.
2021. dec. 15. 12:38
 9/24 A kérdező kommentje:

Az Agapéból több közösség is van, de nyílván nem olyan ismert.

Nekem nem az számít, hogy ki melyik egyházhoz/felekezethez tartozik, hanem az, hogy milyen identitása van Istenben, hogyan látja őt. Tudja-e miért teremtettem, miben szeretné használni őt a Jó Atya. És ha az alapok egyeznek, akkor lehet építkezni.

2021. dec. 15. 12:43
 10/24 anonim válasza:

Persze-persze...

CSak ugye sokkal nagyobb az esély hogy töréspontok lesznek pont bizonyos elvi dolgok miatt, ha más felekezet...

2021. dec. 15. 12:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!