Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kinek van kedve ismerkedni...

Kinek van kedve ismerkedni ebben a rohanó világban?Ki az aki most nyugodtan ül a gép előtt,és nem a holnapi teendökön jár az esze?

Figyelt kérdés
Mintha most múlt volna el karácsony és már megint itt van.Olyan,mintha mindennel sietni kéne,az ismerkedéssel is.Mintha nem érnénk rá hetekig,hónapokig levelezni valakivel.

2021. dec. 16. 23:44
 1/7 anonim válasza:
Se nem se kor. Így is kell ezt...
2021. dec. 16. 23:49
 2/7 A kérdező kommentje:
40/F vagyok.De olyan mintha tegnap lett volna hogy a 20.születésnapom ünneplem.Nagyon rohan az idő és még nem is élveztem az életet:(
2021. dec. 16. 23:51
 3/7 anonim válasza:

Én ráérek majd a tavasszal leghamarabb találkozni "valakivel" innen. (Az a "valaki" lehet akár barátnő jelölt is. Nem feltétlenül fontos két ellenkező nemnek ismerkednie egymással.)


(Költséghatékonynak tartom, ha egyikünk sem ad ki pénzt a hideg téli "valamilyen beülős" helyre ismerkedni.)


Kérdező! Ha komolyan gondolod azt, hogy TÉNYLEG SOKÁIG levelezzünk egymással, én akár benne lennék. Nem szeretem a kapkodást.


A fénykép küldés szerintem legesleghamarabb jövő nyáron lehetséges. (Azért, hogy a COVID megint elmenjen szabadságra a nyaralás ideje alatt.)


Üdv:

negyven feletti hölgy

2021. dec. 16. 23:57
 4/7 anonim válasza:
Hajrá ‘fiatalok’. :)
2021. dec. 17. 00:01
 5/7 anonim válasza:
Mi érdekel kérdező, miket szeretsz? Írj valamit magadról, ha szeretnél baràtkozni jó lenne tudni rólad valamit, hogy van- e valami közös téma. Azon kívül hogy 40 vagy. 36/férfi
2021. dec. 17. 00:05
 6/7 anonim válasza:
"Ki az aki most nyugodtan ül a gép előtt,és nem a holnapi teendökön jár az esze?" Én jól elvagyok napi 6-8 órát a gép előtt. Azon meg egyáltalán nem jár az eszem, hogy holnap mit csinálok, mert még azt sem tudom, ma mit csinálok.
2021. dec. 17. 10:42
 7/7 anonim válasza:
Én épp kurvára nem nyugodtan ülök a gép előtt mivel vasárnap éjfélig meg kell csinálnom egy leadást
2021. dec. 17. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!