Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyha vonzó vagyok(magas és...

Hogyha vonzó vagyok(magas és jóképű), akkor próbálkozzak be azoknál akik nekem bejönnek. Attól függetlenül, hogy felismerem-e, hogy bejövök nekik?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen tudok ismerkedni, annak ellenére hogy mások szerint jól nézek ki, és rájöttem, hogy lehet hogy ez a probléma. Csak azokkal próbálok meg közelebbi kapcsolatot kialakitani, akiknél úgy érzem, hogy bejövök. Lehet hogy egy kicsit beképzeltnek hangzik, viszont tényleg nagyon rosszul megy.

2021. dec. 20. 22:15
 1/2 anonim válasza:

Hát hozzám odajött egy számomra 10/10 csaj a múltkor. Ha rajtam áll tuti nem megyek oda hozzá és szólítom le. Viszont ő megtette. Nem vagyok magas, de szerintem egész jól nézek ki. ^^

Szerintem bárkit leszólíthatsz mert sose tudni ki az akinek bejössz. Lehet egy csúnya lánynak pedig nem tetszel. Egy szépnek igen, egy szépnek nem.

Próbálkozni lehet. ;pp

Mostmár fejlődtem annyit, hogy leszólítsak egy lányt. Ha véletlen elhagyna a barátnőm akkor képes lennék megtenni. Szerintem össze is jönne. Elég jó szövegeket agyalok ki mondjuk a buszon. xD

Ha nemet mond, akkor nemet mond és kész. Nem változtat semmin.

2021. dec. 20. 22:19
 2/2 anonim válasza:
Nagyvárosban szerintem nem gáz az ilyen. Még ha be is olt, simán otthagyod, úgy sem látod többet. Kisebb településen gázabb, mert mindig találkozni fogsz vele.
2021. dec. 24. 03:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!