Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen biotok van tinderen v...

Milyen biotok van tinderen v hasonló appon?

Figyelt kérdés
Nektek mi van kiírva? Nem vagyok túl kreatív ilyen téren szóval valami vicces vagy találó jó szöveget tudtok mondani?
2021. dec. 21. 23:35
 1/3 anonim válasza:

Ha alkalomra keresel valakit akkor kamuzd be, hogy anime fan vagy. Ha picit is jól nézel ki erre ráugranak. Nekem mindig bejött, nagyon sok lánnyal matcheltem. Amint kitöröltem a bio-mból, visszatértünk a heti 1 max 2 matchhez. :D Meglepődnél mennyi jó csaj van aki 25 éves létére meséken él és nyitott ilyenre ha elég jól eljátszod neki.

Ha hosszútávra keresel valamit, abban nem tudok segíteni, nem hiszek benne, hogy tinderen vagy ilyen helyeken lehet ilyet találni.

2021. dec. 22. 03:24
 2/3 A kérdező kommentje:
Na jó ez nekem túl cringe hogy kiírjam lol
2021. dec. 23. 18:18
 3/3 anonim válasza:

én meg pont azt vettem észre tök mind1 mit írsz oda, nagyon kevés embert érdekel. Sőt, a nők amúgy sem encountereznek, vesznek goldot azt ülnek mint tyúk a tojáson, és a likeokból válogatnak, habár elég drága lett most a gold, ha 28+ éves valaki akkor valami 10k egy havi gold, régen csak 5 volt, az alatt valamennyivel olcsóbb.


De a másik meg hogy olyan agyilag zokni a legtöbb nő, hogy fel se fogja mit írtam oda, van aki meg azt mondta csak azért olvassa el, hogy lássa tudok-e helyesen írni :D

2021. dec. 24. 19:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!