Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Léteznek még normális,egyedülá...

Léteznek még normális,egyedülálló férfiak, akik ismerkednének és nem csak futó kalandot keresnek? Ismerkednék?

Figyelt kérdés
24 éves nö vagyok, egy ideje már egyedülálló. Nem keresek egyéjszakás kalandot (ha több éjszaka sem érdekel). Komolyan ismerkednék komoly, ambiciózus férfiakkal. 170cm vagyok,van autóm, egyedül élek és dolgozom. Sportos vagyok,de nem nádszálvékony,viszont nem csúnya. Olyan férfit keresek, aki magasabb,32 év alatt van,nincs gyereke és legalább azt tudja nyújtani amit én. Pest, Fejér, Komárom-Esztergom megye jöhet szóba.

2021. dec. 29. 15:35
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
Túl sok a magas feltétel! :|
2021. dec. 29. 15:43
 2/49 anonim válasza:
Ne add oda magad az első, de a második és a harmadik randi után se. Ha ezt valaki nem várja ki, nem őt keresed, aki igen, az tényleg szeret. Ez egy jó szűrő. Nem egymást keressük (esetleg barátság jöhet szóba), de gondoltam elmondom a tapasztalataim. Sok sikert!
2021. dec. 29. 15:43
 3/49 anonim válasza:
Nem vagyok komoly, de egy kapcsolatot komolyan veszek. De úgysem érdekellek, mert nem vagyok izmos csak vékony, meg nem vagyok jóképű csak átlagos.
2021. dec. 29. 15:50
 4/49 anonim válasza:
Én sem vagyok úgymond egy handsome guy, inkább átlagos. Magas, vékony alkatú vagyok, még tanulok. Vannak céljaim és hosszútávú kapcsolatot keresek én is. 24/f
2021. dec. 29. 15:54
 5/49 anonim válasza:

Én is komoly kapcsolatot keresek. Férfi vagyok és Budapesten élek. Most lettem 29. 178cm a magasságom, átlagos alkattal. Művészlélek vagyok mondhatni, de nem élősködök senkin.

Ha gondolod adhatunk egy esélyt a dolognak.

2021. dec. 29. 15:54
 6/49 anonim válasza:

Itt vagyok, de alkalmatlan vagyok kapcsolatra az eddigiek alapjan. Mar nem gorcsolok rajta nyugisabb igy.

Sok sikert neked kérdező vannak meg olyanok akiket nagyjából leirtal csak be add fel es meg lesz az :)

2021. dec. 29. 15:56
 7/49 anonim válasza:

Írj ha gondolod.

25/F.

173cm.

Nincs gyerekem.

Komoly kapcsolatot keresek.

Bp-n lakom.

2021. dec. 29. 16:23
 8/49 anonim válasza:
dobj föl 1 képet és megmondom elmegyek e érted.
2021. dec. 29. 16:27
 9/49 anonim válasza:
Sajnos 1 évvel kicsúsztam a felső korhatárból! Pedig a többi stimmel.
2021. dec. 29. 16:35
 10/49 anonim válasza:

Nincs autóm, albérletben lakom, és szeretek udvarolni.


Gyakorlatilag nem ismerek olyan nőt, akinek jobban számít a hűség, bizalom, tisztelet, becsület és őszinteség, valamint értékeli a bókokat és nem kizárólag 10-e környékén "szerelmes"


Sokáig úgy gondoltam, hogy ha találnék egy ilyen nőt, én lennék a világon a legboldogabb!


Azóta már van valakim, igaz ő nem magyar származású (ázsiai) de olyan szintű megértés és harmónia van közöttünk, mint még soha!


Csak a példa okáért:

Mikor mondtam neki, hogy

"A héten nem tudok elmenni hozzád, mert sajnos nincs pénzem vonatra"

Erre a legtöbb (ha nem az összes) magyar nő elküldene a fenébe és nem állna szóba velem többet.


Ellenben Ő azt mondta, hogy

"Ha azon múlik kifizetem az utadat, de látni akarlak, mert hiányzol"


Azt hiszem, ez az igazi szerelem és összetartás!


(Természetesen ez NEM jelenti azt, hogy minden utazást ő fizet, de amikor éppen meg voltam szorulva, segített mert látni akart)

2021. dec. 29. 16:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!