Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve barátkozni,...

Lenne kedve barátkozni, ismerkedni valakinek egy izmos és ápolt férfival? 37F

Figyelt kérdés
Szeretnék ismerkedni nálam fiatalabb lányokkal esetleg fiúkkal, nem vagyok független,így nem jelent számomra problémát ha a másik sem az. Természetesen teljes diszkréció mellett. Fiúk illetve hölgyek esetében is az ápoltság és vonzó külső számomra fontos lenne. Hogy kinek mi a vonzó.? Nem feltétlenül kell hogy valaki fitness modell legyen, de szerintem nagyjából mindenki tisztában lehet a saját értékeivel. Fiúknál esetleg legyen fiatalabb, vékony és helyes. Az sem baj ha sportoló mint én. A nem ide illő és gúnyos megjegyzésekre pedig nem vagyok kíváncsi. Köszönöm szépen előre is. Szép napot kívánok mindenkinek!

2022. jan. 4. 10:03
 1/3 anonim válasza:
29F, ha gondolod :)
2022. jan. 4. 10:06
 2/3 A kérdező kommentje:
Aki gondolja írjon privátban nyugodtan.
2022. jan. 4. 10:14
 3/3 anonim válasza:

22F vagyok.

Sportolok, bringázok országút, illetve DH

2022. jan. 4. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!