Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne itt olyan lány,aki...

Márkó 16 kérdése:

Lenne itt olyan lány,aki szívesen ismerkedik Budapesti fiúval?🥺 16 éves vagyok🥺 Te meg legyél 16-18 év közötti ha lehet 🥰

Figyelt kérdés

Én ahogy már mondtam 16 éves vagyok,Budapesten lakom. Nem tagadom gyermekotthonban élek,szüleimmel nem tartom annyira a kapcsolatom,csak apummal.

Szakács tanuló vagyok 10. Osztályos. Szeretem már most a szakmát nagyon,és jó is vagyok benne sokak szerint.

Szeretek másokon segíteni bármi is van,kiállok az mellett akit nagyon szeretek.

Nagyon féltékeny tudok lenni sajnos szóval nézd el.

Lehet velem lelkizni is ha éppen olyanod van,és bármi gond lenne ott lennék és tamogatnalak.

Sportoltam több mint 2 évig dzsudot,de a szakma miatt félbe hagytam mert kevés időm lett.

Külsőmről,192cm magas,barna haj,barna szem.

Én tudom hogy nem vagyok egy szép alak de csak akkor írj ha nem baj ha csúnya vagyok 😑.

Legyen további szép napod,és utólag boldog újévet 🍾🥂🥳



2022. jan. 4. 14:23
 1/7 anonim válasza:
Sok 20-30-40 éves pasi és nő példát vehetne erről a 16 éves srácról, hogy kell egy ismerkedős kérdést kiírni, nemcsak maga a kérdést, hanem magáról is írni több sort. Taps taps.
2022. jan. 4. 14:48
 2/7 anonim válasza:

Osztom az 1.valaszado velemenyet! Bar en mar 34 vagyok, sok emberrel volt mar dolgom, de ilyet meg nem olvastam! :)

Szuper srac lehetsz! ;)

Remelem talalsz magadnak akar baratot, baratnot! Sok sikert es kitartast! (En is vendeglatast vegeztem, imadok fozni :) )

2022. jan. 4. 22:01
 3/7 anonim válasza:
Szia! Nekem nyugodtan írhatsz! Csaj kérlek képet is küldj. Én is 16 vagyok
2022. jan. 5. 17:41
 4/7 A kérdező kommentje:
1* köszönöm szépen,sokan szoktak mondani, tanárom azt mondja hogy néha többet tudok mint egy O maga 😅
2022. jan. 5. 18:56
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 nyem is írtál 🥺
2022. jan. 5. 19:14
 6/7 anonim válasza:
Nyem pasit keresel, djága cjác?
2022. jan. 19. 17:02
 7/7 anonim válasza:

Itt sok köcsög van, képet kér, aztán nem vagy szimpi neki, ki is röhög. Hát az a dolog, hogy tudok nagyon féltékeny lenni, azt gáz volt így kiírni. Erről nagyon gyorsan szokjál le, és ezt komolyan mondom!

Az állandó féltékenykedés úgy is kutakodást szül, továbbá ha a féltékenységed folyton rá vetíted a csajra, ha lesz majd valakid, az rohadt gyorsan, rövid idő alatt ki tudja nyírni a kapcsolatot. Egy nő se bírja elviselni a túlzó féltékenységet, meg azt, hogy ellenőrizgessék. Lehetnél te akármilyen jó pasi.

2022. aug. 10. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!