Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, aki a...

Van itt olyan lány, aki a hízasról szeretne beszélgetni?

Figyelt kérdés
Érdekelne, ki mennyi kilót hízott az ünnepek alatt, és ezt hogy élte meg.

2022. jan. 9. 20:45
 1/8 anonim válasza:
A nők erről nem igazán szeretnek beszélni...értem,hogy téged ez izgat,de akkor sem.
2022. jan. 9. 20:47
 2/8 anonim válasza:
A nők jobb szeretnének arról beszélni hogy tudnának lefogyni.
2022. jan. 9. 20:49
 3/8 anonim válasza:
Izgalmas téma...
2022. jan. 9. 20:53
 4/8 anonim válasza:
Bizony izgalmas! Ha szóba hozod az asszonynak,talán túléled,de pár hétig tuti,hogy csak recskázol.
2022. jan. 9. 20:59
 5/8 anonim válasza:
Nem híztam semennyit. Ebből kifolyólag nem volt ezen mit "megélnem".
2022. jan. 9. 21:43
 6/8 anonim válasza:

Szerencsére csak 1 kg 10 deka ment fel - de előtte FOGYTAM néhány kilót!


Sem pontos testsúlyt nem vagyok hajlandó közölni, sem fényképet küldeni SOHA SENKINEK a férfiak közül!


Én azt gondolom, hogy leginkább a 25 év alatti korosztály társkeresője ez az oldal. Afelett már sokkal igényesebbek az emberek általában.


Elég, ha a személyes kapcsolati hálóm találkozik velem nap, mint nap. Ők mondhatnak amit akarnak és általában egyet is értek velük.

2022. jan. 10. 06:07
 7/8 anonim válasza:
4 kg ment fel de nem látszik mert amúgy is nagyon kövér vagyok...
2022. jan. 10. 22:04
 8/8 anonim válasza:

Én az ünnepek alatt nem híztam soha semennyit, mert akkor is ugyanannyit eszek és mozgok, mint bármikor máskor. Pár nap alatt meg egyébként sem lehet sem hízni, sem fogyni.

Engem az szomorított el nagyon a hízással kapcsolatban, amikor 14-től 15 éves koromig egy év alatt híztam tíz kilót és semmit nem tudtam tenni ellene. Azóta sem fogytam vissza és még mindig nem tudtam elfogadni. 17/L

2022. jan. 16. 07:46




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!