Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 16 körüli lánnyal ismerkednék,...

16 körüli lánnyal ismerkednék, van kedvetek?

Figyelt kérdés

Én 16 éves srác vagyok, párkapcsolatot keresek,nem barátkozás a cél. Pest megyében élek, így jó lenne ha te is közeli lennél, hogy tudjunk találkozni.

Jóképű vagyok sokak szerint, sok minden érdekel így bármiről el tudunk beszélgetni. Ha kicsit megismertük egymást, és szimpatikusak vagyunk akkor beszélhetünk máshol hogy lássuk kik vagyunk. Azt elvárom hogy legyen olyan profilod amin látszik hogy nem kamu és azt is, hogy ne tűnj el két szó után itt sem. Csak akkor írj ha tényleg érdekel a dolog, privátban ha kérhetem.



2022. jan. 10. 18:18
 1/5 anonim válasza:
Menj tinderre szerintem, ott több az esélyed.
2022. jan. 11. 12:15
 2/5 anonim válasza:

Gyakoriról 4 barátnőm volt. Tinderről 0.

Gyakorikérdéseken csak komoly emberek vannak. :P xD

2022. jan. 16. 21:19
 3/5 anonim válasza:
Olyan barátnő, akivel élőben is találkoztatok, vagy csak online? :D
2022. jan. 16. 22:34
 4/5 anonim válasza:

Természetesen élőbeb is. Az más kérdés, hogy érzelmileg nem vannak a toppon. Az a lány aki interneten ismerkedik sokszor fura. 😂

Viszont csinosak és viszonylag értelmesek.

2022. jan. 16. 22:48
 5/5 anonim válasza:
szerintem engedd el..
jan. 30. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!