Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve ismerkedni valakin...

Lenne kedve ismerkedni valakinek anyukámmal? (Vas Megye)

Figyelt kérdés

40 plusszos dekoratív hölgyemény, magas kommunikációs igényekkel. Magas, szép az arca és elég bombán néz ki, főleg ahhoz képest hogy szült 3 gyermeket.

Jó pár éve nem igazán sikerül neki a társkeresés, pedig igazán ráférne már egy jó kapcsolat. Elég magányos, vágyik a boldogságra mint mindenki más. Az internet világa távol áll tőle, hagyományos értékrendet vall. Ezért is én írok ki kérdést. Ha Vas Megyei vagy és felkeltette az érdeklődésed akkor írj és küldök egy telefonszámot, azon eléred.



2022. jan. 29. 16:30
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
És anyád tud erről hogy te mit szervezkedsz a háta mögött? Gondolom hogy pont az hiányzik az életéből hogy kanos gyakoris lúzerek hívogassák telefonon. 🤦‍♂️
2022. jan. 29. 16:43
 2/32 anonim válasza:
Remélem hogy csak egy unatkozó hülyegyerek vagy és rosszlányok telefonszámait adod majd meg a kedves jelentkezőknek.
2022. jan. 29. 16:45
 3/32 A kérdező kommentje:
Persze hogy tud róla. Nem nagyon van jelenleg más lehetősége ismerkedni. Társkeresőre nem regisztrálom be, mert én helyette nem ismerkedhetek. Tehát lényegében én kitaláltam, ő pedig örült neki és jó ötletnek vélte.
2022. jan. 29. 16:47
 4/32 A kérdező kommentje:

#2

Ne légy rosszindulatú kérlek. 19 éves lány vagyok, aki azt szeretné ha boldog lenne az anyukája. Ha érnék őt is pozitív ingerek. Mai Világba internet nélkül baromi nehéz. Nem szórakozok én senkivel, jobb dolgom is van annál. Csak segíteni szeretnék.

2022. jan. 29. 16:50
 5/32 anonim válasza:
Nem akarlak se téged se anyukádat elszomorítani, de nem gondolom hogy itt fog magának párt találni.
2022. jan. 29. 17:34
 6/32 anonim válasza:
Anna, te vagy az?
2022. jan. 29. 18:20
 7/32 anonim válasza:
Mármint aki a kérdést feltette:D
2022. jan. 29. 18:21
 8/32 anonim válasza:

Ohh, nem:) Aki hasonlót tervezett ismerősöm, ő már 21:)

Nem veszélyes ,ha ismeretlenek nem csak úgy megadod anyud számát,ha ír privatot? Mi van, ha valami elmeroggyant találja be?

Ismerősi körében nem néztetek körbe? Vagy ott annyira nem akarja mutatni, hogy bmaganyos,és elzárkózik tőle?

2022. jan. 29. 18:28
 9/32 A kérdező kommentje:

#5

Persze, elképzelhető, sőt valószínű, de egy esélyt adtunk a dolognak.

Én abból induktam ki hogy ismertem meg innen 3 30-as pasit is akik nagyon jó barátaim a mai napig. Sosem lehet tudni

2022. jan. 29. 18:50
 10/32 A kérdező kommentje:

#6

Nem Annának hívnak

2022. jan. 29. 18:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!