Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hölgyek, van itt olyan aki...

Laca31 kérdése:

Hölgyek, van itt olyan aki ismerkedne egy 32 éves férfival?

Figyelt kérdés

32 éves Somogy megyei férfi vagyok. Szeretem a jövés-menést... Igyekszem optimistának lenni, s ha olykor nem is sikerül, azért a szorgalom mindig adott. és új emberek megismerése. Fontosnak tartom az őszinteséget, megbízhatóságot, és a kölcsönös tiszteletet. Szeretem a természetet. nyugodt természetű férfinak tartom magam, kedves és barátságos vagyok egyben.

Amire vágyom és amit keresek: sok nevetés,beszélgetés, tartalmas időtöltés, egy igazi nő mellet,akivel a nehéz idők mellett is egymást segítjük.Akivel igazán lehet élvezni az életet. Akivel lehet beszélgetni, nevetni, közös programot szervezni :)


21 és 35 év közötti nők írhatnak ha felkeltettem az érdeklődésemet. lehetőleg Somogy, Baranya vagy Tolna megyéből.


2022. jan. 29. 18:38
 1/6 anonim válasza:
Végre egy normális leírás, sok sikert ketdező!
2022. jan. 29. 21:47
 2/6 anonim válasza:
Na és vajon felkeltetted a saját érdeklődésedet? :)
2022. jan. 30. 01:09
 3/6 anonim válasza:
Miért pont 21 a mininum korhatár nálad? És miért 35 a maximum? Akkor már miért nem 43? Nem tartasz tőle, hogy egy 20-as évei elején járó lánnyal nem lesz elég közös téma, amiről tudnátok beszélgetni? Gondolod, hogy egy ennyivel fiatalabb lány elég érett arra, hogy megfelelő társ legyen a 'nehéz időkben' is?
2022. febr. 2. 11:55
 4/6 anonim válasza:
Jajj Szeretem a lelkesedést kevés van nálunk erre a faluban. Mit dolgozol?
2022. febr. 2. 18:41
 5/6 A kérdező kommentje:

2/4 es: lehet igazad van túl fiatalra raktam a korhatárt, pl azért mert vannak érettebb nők is 21 évesen akik 30 év felett is ismerkednek. azért 35 a max mert úgy látom 40 éves nők nem igazán ismerkednek náluk 8 évvel fiatalabbal. amúgy én a koromhoz képest elég fiatal vagyok, szóval letagadhatnék 6 évet is akár :) nem zavarna engem a 43 év se de attól tartok azok a nők nem fognak 10 évvel fiatalabb férfivel kapcsolatot kialakítani én szerintem.

amúgy te mennyi idős vagy csak nem 43? :)

2022. febr. 3. 00:02
 6/6 A kérdező kommentje:

4/5 ös: én pont falusi vagyok amúgy :) gépkezelőként dolgozom 3 műszakban. nem csak lelkes de kitartó is vagyok egyben. te merre laksz? és mennyi idős vagy?


előző kérdezőhöz annyit fűznék még hogy, közös téma kör lehet elég bőven nálam 10 évvel fiatalabbal is. arra az eshetőségre nem gondoltam , hogy nehéz időszakon is megfelelő lenne e.

2022. febr. 3. 00:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!