Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol és hogyan tudnék a lenti...

Hol és hogyan tudnék a lenti cikkekben szereplő - hatalmas mellű lánnyal komoly kapcsolat céljából megismerkedni? 24/F

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Szóval én az óriási melleket szeretem. Teljesen tisztában vagyok vele, hogy puhák és lógnak és nehezek. De ezek miatt is imádom őket! Csak és kizárólag a természetes melleket szeretem. Azzal is tisztában vagyok, hogy 1 vékony lánynak nincsenek ilyen mellei. De nem baj! Hol és hogyan ismerkedjek ilyen extrémen nagy természetes mellű lánnyal komoly kapcsolat céljából? Csak tőlem fiatalabb lány érdekel.



2022. jan. 30. 14:13
1 2 3
 1/30 anonim válasza:

Egy újabb phasz aki azt hiszi ez a retusált test a valóság....

Ember! Azt sem tudod miről beszélsz! Pont mint aki szűz lányra vágyik úgy mintha az lenne a főnyeremény! Szégyen...

2022. jan. 30. 14:20
 2/30 anonim válasza:
Én nem ismerkednék olyannal, aki a csöcsöm miatt akar.
2022. jan. 30. 14:40
 3/30 A kérdező kommentje:
Énsem a csöcse miatt akarok senkit...
2022. jan. 30. 14:43
 4/30 anonim válasza:

"....tervezi, hogy újra kés alá fekszik." Vagyis implantátum révén ilyen hatalmasak. Jó reggelt kívánok! Ilyen formájú természetes nagy mellek nem léteznek.

Nem a nagy mellei miatt akar ilyen nővel ismerkedni, de kizárólag ilyennel akar ismerkedni...vicces.

2022. jan. 30. 15:00
 5/30 anonim válasza:

Nem a csöcse miatt akarsz vele megismerkedni, de nem hátrány. :D szép

Mit tudsz azért nyújtani, hogy egy ilyen magy mellű nő téged akarjon? 20+os farok? Modell arc? Izmos vagy?

Elvárás van, a nő legyen szexi és nagy csöcsü, de a többi n fontos. Wtf

2022. jan. 30. 15:01
 6/30 anonim válasza:
Aki komoly kapcsolatot szeretne, az nem a mell mérete alapján keres párt.
2022. jan. 30. 15:11
 7/30 A kérdező kommentje:
Félreértetek!!! Én sem a mell miatt akarok barátnőt!!! -.-
2022. jan. 30. 15:36
 8/30 anonim válasza:
Amíg valaki ilyen felszínes addig tuti nem akarnék vele összejönni.
2022. jan. 30. 15:49
 9/30 A kérdező kommentje:
Miért lennék felszínes?
2022. jan. 30. 15:55
 10/30 anonim válasza:
És még butuska is.:(
2022. jan. 30. 15:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!