Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valakinek lenne kedve ismerkedni?

Valakinek lenne kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés

Kategóriát kérlek nézzétek(leszbikus) azért írom ha átraknák máshova a kérdést:)Nagyjából rólam annyit hogy idén töltöm a 18-at.szóval kérlek azért korhatár;) max 23-ig

Furának mondanak sokan,de csak azért mert nagyon csendes típus vagyok,ez addig tart amíg ki nem nyílok bár ha rossz a társaság sosem fogok.Első dolog a bizalom nálam,nagy szó.és őszinteség.Eléggé szorongó emberke vagyok,de tudni kell feloldani a hangulatom( és engem)



2022. jan. 31. 18:56
 1/4 anonim válasza:
Cuki lány lehetsz. Féltelek a Gyakoritól.
2022. jan. 31. 19:00
 2/4 anonim válasza:
Bocsi de en a nyíltabb lanyokat szeretem:(
2022. jan. 31. 21:46
 3/4 anonim válasza:
Bocsi, de nem vagyok leszbikus.
2022. febr. 1. 09:25
 4/4 anonim válasza:

Bár több mint másfél hónapos a kérdés, ha még aktuális, nyugodtan írj!

Mások elmondása szerint könnyű velem kijönni, és igazából tényleg szinte bárkivel megtalálom a közös hangot, szóval ha csendes vagy, azon remélhetőleg könnyen átbillenünk.

Egyébként 2 hónap múlva leszek 19...és lány vagyok természetesen (bár azért azt hiszem itt nem árt kiemelni)!

2022. márc. 12. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!