Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne valakinek kedve ismerked...

Lenne valakinek kedve ismerkedni lányok ?

Figyelt kérdés

Sziasztok !



21-éves fiú vagyok 180-cm 69-kg barnahajú zöldeskék szemű a testalkatom sportos, Szentendre környékén élek. Azt kell tudni rólam hogy eléggé nehezen megy az ismerkedés, és zárkózott is vagyok, sajnos erős depresszióval, pánikbetegségel, alvászavaral, szorongással is küzdök ezért egy kiegyensúlyozott pozitív kisugárzású társat keresek aki tud motiválni engem a mindennapjaimban.


2022. febr. 10. 17:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Cigizős bulizós alkoholizálós, magukat mutogattós lányok kíméljenek, ha szereted a művészetet akkor már lesz egy közös pontunk.
2022. febr. 10. 17:08
 2/4 anonim válasza:

Egy kiegyensúlyozott pozitív kisugárzású lány nem egy depressziós pánikbeteget keres akinek remeg a lába amikor egy lányhoz kell szólni.

69 kilóval meg deszka vagy nem sportos.

De hajrá!

2022. febr. 10. 21:42
 3/4 anonim válasza:

Szevasz Lali vagyok.

Én sem vetem meg a nőnemű egyedeket, de ha sportosnak tartod magad legyen már verseny súlyod papa.

180 cm 80 kg.

2022. febr. 11. 07:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket az idiota hozzászólásokat szégyellhetik magukat
2022. febr. 12. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!