Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Történt már olyan valakivel,...

Történt már olyan valakivel, hogy egy csinos orosz lánytól enyhén tört magyarsággal ismerkedős e-mailt kapott, és a találkozás előtt soha nem kért pénzt a lány, happy end lett?

Figyelt kérdés

2022. febr. 18. 13:40
 1/7 anonim válasza:
Barátom, én értem, hogy felcsillant a remény, de vedd elő a józan eszed. Ami túl szép, hogy igaz legyen, az általában nem igaz.
2022. febr. 18. 13:54
 2/7 anonim válasza:
Már volt ilyen kérdés és akkor is kamu volt.Mindig kamu.
2022. febr. 18. 14:10
 3/7 anonim válasza:
Zavaros kamu. A találkozás ELŐTT nem kért pénzt a lány? Na és utána?
2022. febr. 18. 14:31
 4/7 anonim válasza:
Hogy mi van?
2022. febr. 18. 15:19
 5/7 anonim válasza:
az enyhen tort magyarsag az google forditot jelent? amugy ez egy osregi scam. nem fog veled talalkozni. kitalalja majd hogy nincs penze repjegyre vagy utlevelre vagy valami masra. elkuldod a penzt es soha nem fogsz hallani rola tobbet. ja es eleg valoszinu hogy nem egy novel beszelgetsz, meg az is lehet hogy nem is orosz.
2022. febr. 18. 16:01
 6/7 anonim válasza:
Igen kb fél éve egy gyönyörű orosz csaj kezdett el irogatni… ahogy teltek a napok lett egyre furább, rájöttem hogy forditot használ illetve ha én kerdeztem arra sosem válaszolt de ő is sokat kerdezett szinte mindent pl vannak e háziállataim stb meg hogy telt a napom… küldott par fotót magarol szoval tenyleg gyönyörű csaj volt( legalabbis a fotón) nem tünt kamusnak viszont egy idő utan elegem lett hogy nem mozdul el a dolog semerre sem. Végűl pont egyik nap turkáltam az email- jeim közt es rávetődtem egy regi inaktiv tarskeresőre ahol kibukott a dolog hogy ez az allitolag orosz csaj a legelső alkalommal még egy magyar nőként hirdette magat, sőt még írt egy normális magyar mondatot, hogy este írok dolgom van stb.. Na ekkor baromira pipa lettem pedig mar kezdtem erzelmeket taplalni az allitolagos orosz csaj irányába aztán úgy döntöttem hogy beszaratom az illetőt hogy jatszon a jó édes…..- val megirtam hogy megvan a kódja a tarkeresőn és utána fogok keresni hogy ki ő valójában és mivel fotókat adtam ki magamrol meg sok szemelyes infót élni fogok a törvény adta eszközökkel. Kb fél nap mulva amikor megnéztem már törölt felhasználóként volt fenn bár az a kb 6 jegyű kód maradt csak utána s a város minden más adat lehetett kamu az ottani képe is más kiindulópont nem maradt bár a kód alapján nem tudom utána néztek volna e nekem h ki volt az nem volt kedvem pereskedni meg mivel mas adatot bankártya stb ilyet nem kért mondjuk nem is adtam volna ezert ennyi miatt pert ugyse nyertem volna igy hagytam az egeszet max kicsit beszarattam.Többet emailen sem irt… szerintem vmi beteg nő lehetett vmi depi v skizo maganyaban nem tudott mit kezdeni az idejevel
2022. febr. 18. 18:50
 7/7 anonim válasza:
Semmi bizonyíték arra, hogy nő. Erre a dologra sokan vannak szakosodva. Kb hasonló mint az unokázós csalás
2022. febr. 19. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!