Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy fiatal (26) éves, ambícióz...

Egy fiatal (26) éves, ambíciózus, szorgalmasan dolgozó, magas, sportos kiállású srácnak lenne itt esélye ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés
Márk - 26

2022. febr. 26. 08:11
 1/9 Huszonegyedikszázad válasza:
Mindenkinek van esélye. Kérdés összejön e.
2022. febr. 26. 08:22
 2/9 anonim válasza:
Nem. Es nem a leirasod miatt, hanem mert ennyite toketlen vagy hogy ide kenyszerulsz
2022. febr. 26. 08:39
 3/9 anonim válasza:
szerintem a leírásod alapján inkább menj el vhova , és személyesen ismerkedj
2022. febr. 26. 08:49
 4/9 anonim válasza:
Miért itt? Van tinder és számtalan társkereső.
2022. febr. 26. 08:51
 5/9 anonim válasza:
Örülj, ha itt nem jön össze. Itt egyik csajt se akarnád.
2022. febr. 26. 19:19
 6/9 anonim válasza:

A normális lányok nevében megjegyezném, hogy az utolsó hozzászólás elég nagy általánosítás:D

Kérdező, ha valójában olyan vagy, mint amilyennek leírtad magad, simán találsz valakit személyesen is. Bár, lehet azóta már válogatsz a privátok közül:D

2022. febr. 26. 23:37
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, a kerdes jo, hogy miert itt… Nos a pandemia alatt eleve megnehezedett a szemelyes ismerkedes, tovabba most epp uzleti uton vagyok, sok helyre kell utaznom ebben az idoszakban igy egyenlore csak online tudok ismerkedni, nos ezert itt. :)

Igy mar akkor nem is lesz eselyem? Elegge elvettek az elso kommentelok a kedvem :(

2022. febr. 27. 03:14
 8/9 anonim válasza:

Szerintem érdeklődési körödnek megfelelően ismerkedj korodbéli hölgyekkel kérdező. Most már nincsenek bezárva semmiféle közintézmények, megszűnt a kijárási korlátozás viszonylag régen.


Na igen, a pandémia. Bulizások, bálok, koncertek, mindenféle tömegrendezvények maradtak el. Hivatalok is bezártak, még a munkaügyi központ is szünetelt. Tömeges halálesetek, veszteségek. Szörnyű volt.


Hát azért reménykedj, és BÍZZ BENNE, hogy váratlanul mégiscsak rád mosolyog a szerencse! Talán éppen akkor, amikor nem is gondolnád! :)


Nekem is ilyen "hát próbáljuk meg", és "nem akarok ismerkedni, nincs éppen kedvem semmihez, mert meghalt anyukám, mélyen gyászolok legbelül, világfájdalmam van!" időszakban sikerült egyszerre KÉT PASIT "megfognom". Egyik sem enged, mindkettő vonzódik és KÖLCSÖNÖS!


Ui: a 2-es számút elég nehezen "vettem észre" a friss gyászfeldolgozás idején a világfájdalmam közepette, és Ő ragaszkodik most már veszettül a társaságomhoz. Nem győzöm lerázni magamról mindenféle mondvacsinált indokkal. Az 1-es számú férfi is szívesen lát a mai napig. Hangosan köszön, akár napi kétszer is, ha kell és elég sokat mosolyog rám...

2022. febr. 27. 03:49
 9/9 anonim válasza:
XDDD egy kicseszett nagy kamu az egész gyerek el higgyétek már.
2022. febr. 27. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!