Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan transznemű lány...

Van itt olyan transznemű lány aki ismerkedne heteró férfival? :)

Figyelt kérdés

#ismerkedés #szerelem #párkapcsolat #transznemű #transzlány #transznemű lány és férfi kapcsolat
2022. márc. 4. 15:35
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, mennyi bántó megjegyzés érkezik...pedig ez egy őszinte kérdés volt, valódi ismerkedési szándékkal...
2022. márc. 4. 16:28
 12/34 anonim válasza:

Úgy tűnik nagyon egyszerű a megoldás. Legközelebb úgy kérdezd, hogy van-e olyan transznemű lány aki ismerkedne biszex férfival?


Ezek után mivel nem fognak megjegyzést tenni arra, hogy heteró férfival? Ezért azt sem kell mondani, hogy azért heteró mert a transz lányok is ugyanúgy lányok. És mivel nem kell ezt sem mondani, ezért ebbe sem fognak belekötni.


Ilyen egyszerűen ki lett kerülve ez az egész :)

2022. márc. 4. 16:31
 13/34 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Engem nem érdekel, hogy a milyen "címkét" ragaszt rám a társadalom, a lényeg, hogy olyan transzlánnyal szeretnék ismerkedni, aki mellett én teljesen férfi lehetek, és ő pedig a nő. Hívd, aminek szeretnéd :)
2022. márc. 4. 16:33
 14/34 anonim válasza:
Nem a Válaszoló hívja úgy, aminek szeretné, te nem tudsz magyarul. :)
2022. márc. 4. 17:43
 15/34 anonim válasza:
miért kell transz átbuherált lénynek lennie? Egy kedves születetten teljesen nő mellett érezheted, hogy teljesen férfi vagy.
2022. márc. 4. 17:44
 16/34 anonim válasza:

Biztos, h ezt akarod?

Egy Transz nagyon ocsmány módon tud viselkedni.

Tapasztalat.

Jobban hisztizik mint egy nő, meg könnyűvérűbben is viselkednek. Nem 1 transzot ismertem élőben, hanem többet is. Meg aztán neten is ismerkedtem velük, csak h meg tudjam őket érteni. Feladtam, mert a VISELKEDÉSÜKTŐL a gyomrom felfordult.

Aki pasiból akar nő lenni annak általában nagyon undorító viselkedése van.

Nem mindnek, de ritka amelyiknek nem és tud normális is lenni.

Persze ha nagyon izgulsz rájuk és nagyon ezt szeretnéd, akkor szurkolok és hajrá.

2022. márc. 4. 17:54
 17/34 anonim válasza:
De rohadt válogatós itt mindenki. Én fél éve nem voltam nővel. Már bevállalnám a szamarat is csak az rohadt drága. A kecske meg ugye szétcseszné a lakást. Valószínű Aliexpressről hozatok plasztik nőt. Bár ott lehet occsóbb a húsvér asszony.
2022. márc. 4. 18:20
 18/34 anonim válasza:
Itt felvetõdik egy kèrdès, ha heteró fèrfinek tartod magad akkor mièrt nem rendes nõt keresel, mi az a különbsèg ami miatt hangsúlyozottan transz nemūt keresel? Ha az a dolog odalent akkor te nem vagy heteró, amivel nincs baj csak akkor ez így ellentmondàs.
2022. márc. 4. 18:32
 19/34 A kérdező kommentje:
Nem az "odalenti dolog" miatt keresek transznemű nőt. Sőt, én nem is szeretném, hogy ő "használja". Én azt vettem észre hogy ha egy transznemű nő szerelmes akkor teljesen meg lehet benne bízni, és tényleges társként tekint a szeretett férfijára. Sokkal jobban meg lehet velük beszélni bármit, véleményem szerint.
2022. márc. 4. 18:49
 20/34 anonim válasza:

Csak úgy elárulnám neked, h az exem transznemű aki megcsalt egy pasival. :)

Ráadálsul akkora hisztéria gép volt, h nőként szégyelltem magam és elsüllyedtem mellette.

Pont leírtam az előző válaszomban. Nem hűségesek, sőt sokszor felszínesebbek mint a többi nő.

A személyiségük általában az önsajnáltatásban és a könnyűvérűsködésben kimerül.

2022. márc. 4. 19:03
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!