Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretnék ismerkedni, nem...

Pendragon20 kérdése:

Szeretnék ismerkedni, nem tudom, ez mennyire lehetséges itt, de miért ne? További információk odalent.

Figyelt kérdés
Folytatnám is a gondolatot: 19 éves vagyok, az Eötvös Lóránd Tudományegyetem Gazdálkodástudományi Karának gazdálkodási és menedzsment szakán tanulok, közel fél éve élek Budapesten. Szabadidőmben szívesen járom a várost, beülök valahova barátokkal, illetve mű- és szakfordításokkal foglalkozom hobbiként, valamint néha pénzkereseti lehetőségként is. Emellett fansubber-tevékenységgel is foglalatoskodom, több szériát is fordítok, lektorálok. 18-19 éves, komoly kapcsolatra vágyó, humoros, intelligens, hűséges, odaadó, valamint elfogadó lány társaságát keresném. Külső tulajdonságokra illő paramétereket nem igazán írnék, mivel ha jól megértjük egymást, akkor tizedleges rangsorba süpped ez a szempont, de hogy azért mégse legyen igazam, legyen valami: 188 cm vagyok átlagos testalkattal. :D Ha esetleg szereted az animéket, még több közös témánk is lehet, de ha nem, akkor sincs baj, bárkivel elbeszélgetek bármiről. Főbb érdeklődési köreim: aktuálpolitika, történelem, nyelvek és más kultúrák, aktuális gazdasági folyamatok alakulása, a zenei ízlésem vegyes, mindent meghallgatok, ami tetszik, illetve szívesen elvinném a vállalkozó szellemű leányzót moziba Marvel-filmekre. Ha felkeltettem az érdeklődésedet, kérlek, írj privát üzenetet. Köszönöm szépen, ha végigolvastad! :)

2022. márc. 4. 21:49
 1/5 anonim válasza:

Tök korrekt bemutatkozás!


Szorítok! 😊


(miket fordítasz fan jelleggel?)

2022. márc. 5. 19:50
 2/5 anonim válasza:
Hát koma, tényleg le a kalappal a minőségi bemutatkozás miatt, de h itt nem fogsz találni hozzád valót az 100%, seggfotón meg elvárásokon kivül mást nem tudnak "nyujtani".
2022. márc. 5. 21:20
 3/5 anonim válasza:
Jaja, itt biztos nem találsz jót, max pár felszínes lányt akit megfogtál azzal hogy az eltén tanulsz. Egyetemen sokkal jobbakat találsz.
2022. márc. 5. 22:27
 4/5 anonim válasza:

LOL, azzal meg lehet fogni valakit, hogy az ELTE-n tanulok? Mindjárt írok én is egy ismerkedős kérdést :D


Amúgy nekem volt már pozitív tapasztalatom erről az oldalról, de tényleg nem egyszerű.

2022. márc. 5. 22:50
 5/5 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: A Naruto-Kun Website Team tagja vagyok, jelenleg több projekten is dolgozom, áprilistól én fogom fordítani és publikálni a Spy x Family c. manga anime-adaptációját. :)
2022. márc. 6. 17:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!