Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Budapesti lányok, 18-25 éves...

Budapesti lányok, 18-25 éves korosztály, lenne kedvetek ismerkedni, randizni?

Figyelt kérdés
168 cm vagyok, 60 kg, szőkésbarna hajam van, szemüveges vagyok, egyetemi végzettséggel rendelkezem, dolgozok.

2022. márc. 5. 12:53
 1/5 anonim válasza:
Velem is lehet 181cm/65kg 😊
2022. márc. 6. 19:00
 2/5 anonim válasza:
upsz lemaradt, okj-s végzettségem van, saját kertes házam, autóm, motorom, macskáim, barna hajam van és sötétkék szemem, nem vagyok szemüveges
2022. márc. 6. 19:00
 3/5 anonim válasza:
És mik a rossz tulajdonságaitok? Azokat részletezzétek inkább, az a lényeg, hogy tudjuk mennyire vagytok elviselhetők/elviselhetetlenek.
2022. márc. 6. 19:08
 4/5 anonim válasza:

én a rossz tulajdonságaimon igyekszem javítani és már sokat fejlődtem. Kicsit néha feleslegesen aggódom talán mostanában és szeretethiányos vagyok (párkapcsolatban nem, de imádok ölelni és ha hozzám bújnak :) )


hibám lehet még hogy talán kicsit gyerekes vagyok még néha, nem vagyok eléggé magabiztos, de ez többnyire már összejön, sokat fejlődtem az előző párkapcsolatomban. Ott még az is hiba volt, hogy figyelmetlen voltam, belebeszéltem amikor a másik beszélt véletlenül, ilyesmik. De ezekben is fejlődtem már. Tényleg talán annyi a rossz leginkább, hogy egyedül magányos vagyok. Kicsit talán túl ragaszkodó is.

2022. márc. 6. 19:20
 5/5 anonim válasza:
velem is. 195 cm és 53 kg vagyok.
2022. márc. 9. 17:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!