Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok/Hölgyek! Van kedvetek...

Lányok/Hölgyek! Van kedvetek beszélgetni/ismerkedni?

Figyelt kérdés

Főleg Budapest és annak vonzáskörzetében élők jöhetnek szóba. Bár, egy beszélgetés erejéig végülis bárki írhat aki szeretne. :)


Rólam röviden:

23F

Barna hajam, szemem van.

Világos bőr

Kb 173-4 cm magas vagyok.(Tudom, nem egy égimeszelő.)

Átlagos, de erős testalkat.

Alapvetően nem vagyok egy fehérnemű modell szintjén, de a barátnéim szerint azért jóképű vagyok. (Bár, képcsere lévén erről bárki megbinyosodhat természetesen. Nem rejtegetek semmit. :) )


Egyébként, még tanulok. Kereskedelmet. Dolgozni úgy dolgozom ahogyan időm engedi.


Szabadidőmben pedig a legtöbb esetben, vagy moziba szoktam menni, vagy otthon filmezek, sorozatozom. Viszont, bármikor szívesen elmegyek színházba, múzeumba, állatkertbe(kedvenc helyem) is. Oh, és egy kellemes túrára vagy hosszabb városi sétára is abszolút vevő vagyok!

Természetesen ezeket mindig fűszerezve egy kellemes beszélgetéssel.


Bulizni(klubbokba járni/sokat inni/részegedni viszont nem szoktam és nem is tervezek.


Dohányozni sem dohányzom, de nem ítélek el senkit aki igen. Szóval ez mem kizáró ok persze. (Az alkohol mánia viszont annál inkább.)



2022. márc. 16. 18:02
 1/1 anonim válasza:
Nekem van kedvem😀 felteve ha nrm zavar h idősebb vagyok tőled 20 évvel.Fiatalos 40es nő vagyok
2022. márc. 18. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!