Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Győri lányok! Lenne kedve...

Győri lányok! Lenne kedve valakinek ismerkedni? 16/F

Figyelt kérdés
Röviden rólam: Sportolok (Kondi terem), hobbim a motorozás. Szeretek beszélgetni, szinte bármiről. Szeretek főzni stb..

2022. márc. 23. 08:37
 1/5 anonim válasza:
Nagyon hihető.....
2022. márc. 23. 13:14
 2/5 anonim válasza:

Kistöki! Van egy 50ccm3 fűnyíród, amit motornak csufolnak 😂amit a szuleid vettek!nem vagy menő kistoki nem kell elszállni magadtol, úgy irod mintha mekkora nagy valaki lennel :D


Kondiba meg egy normalis súlyt nem birsz felemelni..

2022. márc. 23. 14:44
 3/5 anonim válasza:

Jó neki!

Nekem 16 évesen még motorom sem volt, sőt kondizni sem volt időm menni a sok-sok lecke miatt. Akkoriban a beszélgetéseim is olyan szintűek voltak, mint a főzőtudományom. (Olyan rántottás.)

A késztetés bennem is meg volt már akkoriban, hogy "nyissak" a szebbik nem felé, de sajnos nem voltam elég bátor, ellentétben a kérdezővel.

(Szegény kérdezőt most biztos jobbnál jobb privátokkal bombázzák a Győri "bombázók".) :,D

2022. márc. 23. 15:32
 4/5 anonim válasza:

Jó neki!


Nekem 16 évesen még motorom sem volt, sőt kondizni sem volt időm menni a sok-sok lecke miatt. Akkoriban a beszélgetéseim is olyan szintűek voltak, mint a főzőtudományom. (Olyan rántottás.)


A késztetés bennem is meg volt már akkoriban, hogy "nyissak" a szebbik nem felé, de sajnos nem voltam elég bátor, ellentétben a kérdezővel.


(Szegény kérdezőt most biztos jobbnál jobb privátokkal bombázzák a Győri "bombázók".) :,D


Milfek kiverik neki......

2022. márc. 23. 15:35
 5/5 A kérdező kommentje:

#2. Hozzászóló


Ki kell, hogy ábrándítsalak de egy 250cc 2ütemű full enduro motorom van. Mellesleg saját magam dolgoztam meg érte. :D


Látszik az értelmességed, ha ez neked nagyképűség "Mintha lennél valaki" akkor csak gratulálni tudok neked!


Az meg, hogy "egy normális súlyt" nem bírok felemelni az ne a te bajod legyen. ;)

2022. márc. 24. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!