Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, nők, ti hogy élitek...

Lányok, nők, ti hogy élitek meg a mindennapi életben, ha egy fiú, férfi leszólít titeket az utcán ismerkedés céljából, illetve rátok ír facebookon? (F)

Figyelt kérdés

2022. márc. 30. 20:31
 1/9 anonim válasza:
En inkabb arra lennek kivancsi milyen gyakran tortenik egyaltalan ez meg
2022. márc. 30. 20:37
 2/9 anonim válasza:
Én néha benyögöm lányoknak, hogy bejönnek mint a baracklekvár de ilyenkor mindig ghostingolnak.
2022. márc. 30. 22:16
 3/9 anonim válasza:

Attól függ hogy szólit le, milyen dumával, mennyire erőltett az egész stb.

Egyébként nekem az ilyen ismerkedés az utcán hogy leszólitanak, egyáltalán nem jön be, picit olyan pszichopatás. 👅

2022. márc. 31. 00:36
 4/9 anonim válasza:

Engem zavart.


Volt egy férfi ismerősöm, mindig humoros dolgokat osztott meg és én belájkoltam őket, mert tényleg viccesnek tartottam.


A férfi ezt teljesen félreértette, azt hitte, bejön nekem és elkezdett közeledni felém úgy, ahogy nem akartam. Nagyon nehéz volt leépítenem. Azóta akármit rak ki, nem reagálok rá.

2022. ápr. 5. 16:47
 5/9 anonim válasza:

4: Persze hogy valamelyik pasi félreérti és ugrik erre, ha egy lány lájkolgatja őket. 👅

Lájkolgattam én is korábban akik poénos képeket raktak ki, de aztán meg alig tudtam leszedni magamról őket, volt hogy le is tiltottam mert irosgatott állandóan, verseket, reggel, délben, este. 😂

2022. ápr. 5. 17:02
 6/9 anonim válasza:
Na akkor úgy látszik ez egy általános dolog fbn az ellenkező nemek között.
2022. ápr. 5. 17:19
 7/9 anonim válasza:
A facebook nem társkereső, nem szabad idegeneket jelölgetni meg írogatni nekik.
2022. ápr. 5. 17:29
 8/9 anonim válasza:

Facebookon nekem sosem volt ilyen gondom, de nagyon megválogatom az ismerőseimet.

Olyan is van, akit ismerek, de nem jelölöm vissza.

Az utcán előfordul, ezek általában kedves leszólítások, volt már kapcsolatom, ami így kezdődött, rövid volt, nem volt elég közös.

A férjemet közös hobbi útján ismertem meg.

31n.

2022. ápr. 22. 20:26
 9/9 Deff válasza:

Egy közös pont alapján lehet szerintem ismerkedni utcán. Mondjuk könyvesboltban hasonló könyveket néztek és akkor mondjuk kezdeményezni egy nem nyomolús beszélgetést a témában. De a facebook vagy csak úgy utcán sétálva leszólítani így valakit igazából csak kinézetre olyan béna dolog.

Az ilyesfajta ismerkedésre vannak a szórakozóhelyek és a társkereső appok.

2022. jún. 20. 10:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!