Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Komolyan, hogyan lehet igy...

Komolyan, hogyan lehet igy ismerkedni online ferfikent?

Figyelt kérdés
Nem heti rinyakerdes, hanem sajnos a szomoru valosag. 20-as eveim elejen jaro ferfi vagyok. Kulon elek, munkam van (szoftverfejleszto), folyamatosan lepkedek elore az eletemben. A kinezetem nem 10/10, de gyakran dicsernek, hogy helyes vagyok. Az intelligenciammal se lehet kulonosebb problema, ha a mensa online tesztje a maximum elerheto 125 pontbol 125ot adott, tehat minimum is 125 az iqm. Foglalkozok a sajat lelki egeszsegemmel is, az onismeret egy eleg magas szintjen vagyok mar jelenleg. Magas is vagyok, ez se lehet gond. Tehat viszonylag eleg jo eselyekkel kene indulnom, hiszen a manapsag leginkabb szamito ertekekbol eleg sok ki van pipalva. Meg is azt tapasztalom, hogy mar az elso mondatnal elhajtanak, vagy vissza se irnak, annyira sok ajanlatot kap 1-1 no online. Tinderen peldaul labdaba se rugok. Hiaba kaptam 20+ likeot fel nap alatt, az uzeneteimre rendre nem kaptam valaszt, vagy csak eleg durva es flegma visszautasitasokat. Noi profillal ez a szam 5p alatt meglett, pedig nem egy szep no kepet tettem ki. Gyakorirol ne is beszeljunk, az esetek 99%ban valaszt se kapok. De ismerkedtem en mar fetis alapjan is, hiszen kedvelem a bdsmt, de ott is csak elutasitasba reszesultem. "Nagyon tetszett a levelem, ertelmesnek tunok, de epp nem keresek senkit", vagy szinten nem volt valasz. Az egyetlen mod ahhoz, h online megismerj egy not, ha nem tipikusan ismerkedesi szandekkal irsz ra, maskulonben halott ugy, tapasztalat. Es ami a legszebb az egeszben... Ismerek olyan not, aki nem is szep, nem is oltozkodik igenyesen es divatosan, a szemelyiseget illetoen is vannak vele kifogasok meg is egyik naprol a masikra talal maganak vkit 0 erobefektetessel. Ot talaljak meg, o meg csak elfogadja a helyzetet. A baratait megcsalta sorra... Szoval szornyu a helyzet. De egyebkent eloben sem jobb szerintem, mondjuk eloben nem vagyok rutinos az ismerkedesben. Mivel egy idore most atterek arra, a jovoben szamithattok egy hasonlo kerdesre abbol a temabol is. Es akkot a vegere a jogos kerdes: hogyan ismerkedjen egy ferfi, ha a piacon 0 ertekkel bir csak a neme miatt.
2022. ápr. 1. 21:35
 1/8 anonim válasza:
Ilyen férfi sehogy. A többi tud simán.
2022. ápr. 1. 21:38
 2/8 anonim válasza:
Arról nem írtál semmit, hogy mit sportolsz?
2022. ápr. 1. 21:49
 3/8 anonim válasza:

A nemed miatt biztos nem pajti...

Én 27 éves vagyok, és ha feldobok tinderre, bumblere pár képet, akkor 1 órán belül 80, 100+ likeot összehozok, és sok lány rám is ír, anélkül hogy nekem kéne.

Egyébként én most csinálom az egyetemet, programtervező informatikusin vagyok... nem szoktam kiírni mivel foglalkozom, helyette jókat szoktam beszélgetni, és általában fél órán belül letudok beszélni egy találkozást.

Viszont én meg nagyon válogatok, és hiába szép valaki, nagyon nehéz megfogni. Bár ez szerintem azért van mert az utolsó barátnőm óta, senki nem tud lelkileg megfogni. (azt én szúrtam el...)

A lényeg hogy nem a nemed miatt nem tudsz ismerkedni... legyen egy jó stílusod, az sem baj ha tudsz érdekes/vicces dolgokról beszélni. Próbálj pozitívan hozzáállni, mert ha érzi valaki az elkeseredett próbálkozást, akkor az már rossz pont.

2022. ápr. 1. 21:51
 4/8 anonim válasza:
Minel ertelemesebb vagy annal nehezebb.
2022. ápr. 1. 23:08
 5/8 anonim válasza:

🤣Három.

Mutasd már meg milyen képeket kell feltenni hogy 1 órán belül 80-100 lájkot kapjak.

2022. ápr. 2. 10:09
 6/8 anonim válasza:
A lányok NEM tudnak párt választani, és mire eljutnak hozzád a maradék már öreg vagy széthasznált elmebeteg lesz. Rohadtul nem lehet párt találni közöttük, főleg ha minél jobb vagy, mert annál távolabb állsz a lányoktól, és annál kevésbé ismerik fel a tehetséget és erényeket benned. Csak az alacsonyszintű, hangoskodó, gucci cuccokban járó férfiakat veszik észre akik szétoltják őket.
2022. ápr. 2. 21:55
 7/8 anonim válasza:
A leírásod alapján te egy jó pasas vagy. De ott azt is írtad, hogy többeknek a kevésbé jók jönnek be. Na, ne legyél piszkos, vagy rosszul öltözött, de azért ez elgondolkodtató.
2022. ápr. 8. 12:33
 8/8 anonim válasza:

Nem kéne már úgy csinálni mintha ti csak tehetetlen áldozatok lennétek. Minden kommentem után írkálnak rám pasik. És ha véletlen nem is hárítok azonnal, akkor se tudjátok hogyan kell úgy kommunikálni, hogy az jó irányba menjen. Sőt viccesebb is van! Nemrég egy pasi egyértelmű utalást tett szexre. Lássuk mi lesz alapon őt se hajtottam el, sőt abszolút pozitívan álltam hozzá. Már a következő üzenetbe behúzta fülét-farkát, hogy ő csak lassan ismerkedne, meg izé, meg hozé... Bedobtam, hogy mutasson képet és ha tetszik, este nála vagyok. Mondanom se kellett, hogy nem mutatott. Spontán csaj vagyok, benne lettem volna csak mert élveztem volna a szitut. De ez van. Csak nyafogni tudtok, másokat okolni a saját töketlenkedéseitekért, aztán még ide jöttök sajnáltatni magatokat. Ez elég gyenguszka ám, és semennyire sem férfias viselkedés, ami azért a legtöbb lánynak igénye lenne!

(a pasi itteni neve hat betű és r-el kezdődik. Sokszor írt már, többnyire nem válaszoltam. Lehet, hogy nem is szeret dugni, jobb recskázni...)(ha magadra ismersz, esetleg írd meg! 😂)

21L

2022. ápr. 9. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!