Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Volt már aki tinderen badón...

Volt már aki tinderen badón tagdíj nélkül talált valakit?

Figyelt kérdés
Szerintem egy nagy kamu az össze ilyen oldal mert nem engedi hogy visszaválaszoljon a lány ha nem vettél tagdíjt.

2022. ápr. 10. 14:42
1 2
 1/19 anonim válasza:
Volt.
2022. ápr. 10. 15:19
 2/19 anonim válasza:
A legtöbb ilyen oldal arra megy, hogy minél többet húzzon le rólad.
2022. ápr. 10. 16:26
 3/19 anonim válasza:
De, engedi hogy válaszoljon. Csak neked nem akarnak.
2022. ápr. 10. 17:03
 4/19 anonim válasza:

Én Badoon ismertem meg a barátomat:)

Egyikőnk sem volt előfizetve rá.

2022. ápr. 10. 17:14
 5/19 anonim válasza:
Nem
2022. ápr. 10. 20:21
 6/19 anonim válasza:
Volt mindkét oldalon többször is.
2022. ápr. 10. 20:31
 7/19 anonim válasza:

Leginkább nőktől hallani, hogy sikerült ilyen oldalon párt találni, de én már ismerek egy férfit is, aki sikerrel járt.

Amúgy én is elgondolkodtam már ezen a profitorientált gondolkodásról, de szerintem pusztán annyi a válasz erre, hogy sokkal több a férfi ezeken az oldalakon, meg kb. senki nem gondolja komolyan az egészet, ezért nem válaszolnak (nagy vonalakban).

2022. ápr. 10. 23:26
 8/19 anonim válasza:

"Leginkább nőktől hallani, hogy sikerült ilyen oldalon párt találni, de én már ismerek egy férfit is, aki sikerrel járt."

Az nem tudom megvan-e, hogy ez általában párban jár...

2022. ápr. 10. 23:48
 9/19 anonim válasza:

Köszönöm a tájékoztatást, de igen, megvan az a része, hogy párban jár.


Remélem neked pedig megvan az a része, hogy 10-szer több a férfi, mint nő online társkeresőkön, ergo, ha megkérdezel random 100 férfit, akkor a többség, akik kipróbálták az online társkeresést azt fogja mondani, hogy sikertelen volt, míg nőknél ez az arány másként alakul.

például: 100 férfiból 50 kipróbálta, 100 nőből pedig 5, ebből mondjuk 4 párkapcsolat alakul ki, tehát nőknél 80% a sikerarány (4 boldog, 1 szomorú), míg férfiaknál 8% (4 boldog, 46 szomorú)


Szóval nem a teljes társadalomra levetítve nézzük a sikerességi arányt (bár ott is elmászna ez az arányszám 😊), hanem csak és kizárólag azokra, akik online keresik a párjukat, ez pedig függ a női és férfi résztvevők számától.


Ez egyszerű statisztika, maximum amibe lehetne kötekedni, az a férfiak és nők aránya társkeresőn…

2022. ápr. 11. 02:00
 10/19 anonim válasza:
Mi Badoon ismerkedtünk meg, egyikőnk sem volt előfizető. Igaz, ennek már 6 éve, nem tudom, azóta hogyan működik 😁
2022. ápr. 11. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!