Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy találjon egy nagyon jó...

Hogy találjon egy nagyon jó ember barátokat, hogy ismerkedjen, hogy a legjobb embereket találja meg?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó embernek lehet nehezebb a társkeresés...

Ti mit/miket javasolnátok?



2022. ápr. 15. 02:32
A kérdező szavazást indított:
Otthonhoz közel
Klubokban
Szórakozóhelyeken
Este
Nappal
Munkahelyen kapcsolatokat kialakítanil
Pénz legyen belőle
0 a jó
Valami más
Kifejezetten koncerteken, alap VIP tagsággal
15 szavazat
 1/9 anonim válasza:
Nagyon jó ember...hát persze.
2022. ápr. 15. 05:42
 2/9 anonim válasza:

Lényegtelen,hol ismerkedsz, hol keresgélsz.

Mindenhol ugyanaz a forgatókönyv. Sok a magányos,sok a barátot kereső, stb.Pár levélváltás, persze egyre csökkenő tartalommal és mennyiséggel.Majd egyszavas odadobott válaszok.

Találkozás kizárt, sőt, zaklatásnak veszi a többség,ha felveted.

Akivel mégis, a nagy számok törvénye alapján összejönne, az a találkozáson nyakadba zúdítja összes baját,gondját,szid mindenkit. Mikor már Te is szeretnél szóhoz jutni, akkor hirtelen eszébe jut,hogy már mennie kell és eltűz.

Mondani sem kell,hogy soha nem fogsz sem beszélni, sem találkozni vele.Írni sem fog, ennyi volt.


Az emberek többsége energiavámpír,rengeteg flusztráltsággal és ezt akarja csillapítani. Lehet nő, lehet férfi, lakhat bárhol és lehet bármilyen korú.


Normális emberi kapcsolatot neten át nem lehet kialakítani,ahhoz személyes ismeretség,közös témák, közös élmények kellenek.

És még így is tűnnek el barátságok,mert mindenki magával van elfoglalva.Sajnos van olyan is, aki pénzt kéreget,szexuális dolgokkal zaklat,vagy a lakhatását akarja megoldani úgy,hogy a másik bizalmába férkőzik.


Mind tapasztalat, amit írtam, velem és ismerősökkel történtek meg. Nagyon óvatosnak kell lenni mindenkivel és nem szabad bedőlni szép meséknek, bárki is mondja !

2022. ápr. 15. 05:52
 3/9 anonim válasza:
Ha olyan nagyon jó ember vagy,nem itt keresgélnél.
2022. ápr. 15. 06:16
 4/9 A kérdező kommentje:
3# Nem keresgélek, ez a baj. Én csak a Tutira megyek.:)
2022. ápr. 15. 07:04
 5/9 anonim válasza:
2-es, egyet értek veled, ez az igazság, magam is ezt tapasztalom.
2022. ápr. 15. 07:28
 6/9 anonim válasza:
ad #4: nincs tuti. Ha megfelelően nagy számú népességből választ az ember, akkor van lehetősége olyat találni, akit alkalmasnak ítél (első blikkre). Aztán mélyebben kell megismerni valakit, hogy a rejtettebb belső tulajdonságai is feltáruljanak, de biztosra soha nem lehet menni. Valójában talán nem is jó, ha tökéletesen ismerjük a másikat, mert akkor az túlságosan kiszámíthatóvá válik, nem okoz semmiféle meglepetést (pozitív irányban sem). Azt sem kell feledni, hogy maga a kereső ember is változik idővel, máshogy áll hozzá az élet dolgaihoz és módosul a keresés célja. Sajnos olyat is veszélyes kijelenteni, hogy én nagyon jó ember vagyok. Ez erősen szubjektív megítélés és gyenge önismeretre vall. Ha valaki iskolai évei alatt nem alakított ki tartósabb kapcsolatot, akkor később marad a munkahely, de természetesen az már egy más korosztály és más élethelyzet a benne levőket tekintve is. Ráadásul a közös cél is mesterségesen kreált és sok emberi tulajdonság, képesség ott nem derülhet ki. Mindenképpen olyan nagyobb létszámú csoport kell, ahol az eredeti elvárásoknak megfelelő emberek nagyobb arányban képviseltetik magukat.
2022. ápr. 15. 09:18
 7/9 anonim válasza:
Hobbi kapcsán, az már egy jó közös pont.
2022. ápr. 15. 14:39
 8/9 anonim válasza:
Én erről az oldalról szedtem össze a legközelebbi barátomat, két éve majdnem napi rendszerességgel beszélünk, és nem pár szavas válaszokban.
2022. ápr. 15. 22:25
 9/9 Gombanyo12 válasza:
Érdemes az érdeklődési körödnek megfelelően a facén is csoportokban keresgélni. Én a közös olvasmányaink /csoport kapcsán találtam meg azt a barátnőt aki az ikertestvérem is lehetne.
2022. ápr. 16. 01:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!