Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak olyan még egyedülálló...

Vannak olyan még egyedülálló helyes magas stílusos pasik akik a szintén magasabb stílusos azonban molett/duci nőket kedvelik?

Figyelt kérdés
Biztosan vannak nem egy kapcsolatot látni ilyet ahol a pasi a mai társadalmi elvarasok szerint nem illik össze a husis duci partnerével mégis a legnagyobb szerelemben élnek együtt tökéletesnek tűnő kapcsolatban. Olyan jó látni hogy létezik olyan férfi akinek pont ez az ideálja. Kíváncsi vagyok ki hogy vélekedik erről.

2022. ápr. 19. 14:35
1 2
 1/19 anonim válasza:

Gondolom a partner sportos legyen..

Hát az arc fontos nálam, az alacsony lányok tetszenek. És a vékonyak, a neten ismerkedő magukat ducinak hívott lányok valójában kövérek tapasztalataim szerint, 20 30kg plusszal. Ami már lefelé néző mellekkel is társul.

Szóval nem.

2022. ápr. 19. 14:56
 2/19 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Ami a külső tulajdonságokat illeti, úgy gondolom megfelelek a kérdésedben megfogalmazottaknak. Nem másképpen abban, hogy milyen tulajdonságokat értékelek egy Hölgyben. Ha gondolod, nyugodtan írj egy kicsit bővebb bemutatkozás keretében.


Szép napot!

2022. ápr. 19. 15:08
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül kell hogy a partner sportos legyen. Nem baj ha mondjuk hogy is mondjam arányosan macis. Azért kövér és kövér között is van szerintem különbség(legyen akár férfi akár nő de inkább most a nőket mondom). Van aki alkatából kifolyólag elég aránytalan sajnos de például van aki arányosan kövér. Attol mert van rajta 20-30 kg felesleg például van dereka emellett kerek fenék széles csípő tény hogy mondjuk vastagabb karokkal. Nem tudom jól magyarázni de remélem azért érthető.


A mell kérdés pedig szerintem nem súlytól függ. Ahány nő annyiféle mell még az sem biztos hogy egy testen két egyforma van szóval lehet valakinek 70 kg-val lefelé néző mellé nem feltétlenül kell túlsúlyosnak lenni.

2022. ápr. 19. 15:14
 4/19 anonim válasza:

20 30 kg mellett nem lehet szép, bármilyen jó a genetika. A teltkarcsú, ami szép lehet még max 10kg.


Hogy a melle lógni fog valakinek ekkora túlsúllyal, az biztos,a bőr 20 évesen sokat bír, 30 felett jönnek a gondok.

2022. ápr. 19. 15:22
 5/19 A kérdező kommentje:
Hmm megértem és elfogadom a véleményedet. Én máshogy látom főleg hogy én is hasonló alkat vagyok illetve követek olyan lányokat itt ott akik szintén ebbe a kategóriába tartoznak. De nem kell hogy egyezzen a véleményünk mert valóban inkább a kíváncsiság hajt hogy ki mit gondol erről. Köszönöm a válaszodat!
2022. ápr. 19. 15:29
 6/19 A kérdező kommentje:
Az is érdekelne még csak efeletettem beleírni a kérdésben, hogy azok a már korábbi leirt vagy akár még a sportos kategóriába tartozó férfiak a társadalmi nyomás miatt nem választanak kövér/duci partnert vagy ezt csak a husis csajok "találták ki", hogy legyen mivel magyarázni azt, hogy nincs partnerük ebből a típusból?
2022. ápr. 19. 15:33
 7/19 A kérdező kommentje:
Hiába egyébként ez lenne az ideáljuk de hát "mit szólnak a haverok"
2022. ápr. 19. 15:34
 8/19 anonim válasza:

Nincs ilyen társadalmi nyomás. Max tizenévesen fontos az embernek a haveri kör, valahova tartozás, 20 felett nem.


Nekem fiatalon konkrétan tetszettek a teltkarcsú nők, 30 felett változott. Most már csak a vékonyak tetszenek.

A teltkarcsú kb plusz tíz, jó genetikával.


Abban igazad van, h lógni 20 évesen is tud egy vékony lánynak is, ilyet is láttam.


39f

2022. ápr. 19. 15:45
 9/19 anonim válasza:
Én magas pasi vagyok és nekem bejönnek a divatosan öltöző duci csajok nagyon és egyébként sok ilyen párt látni szóval nem ritka :)
2022. ápr. 19. 15:49
 10/19 anonim válasza:

Duci nők legjobbak az ágyban + helyesebbek, kedvesebbek mint a deszkák. Legalábbis én így tapasztaltam és most is ilyet keresek.

Ha van pasira vágyó nő kérem írjon és meglátjuk mi lesz belőle.

2022. ápr. 19. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!