Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki ismerkedne velem Pécs közelében?

Figyelt kérdés
Abszolút előnyös figura vagyok, hiszen minden nap látok néhány táplálékkiegészítős reklámot és mint tudjuk, minden fejben dől el. Rendkívül naprakész vagyok a trendekből és a divatból, nem véletlen repedt szét a fenekemnél pár napja a farmerom és rendszeresen szaggatom a kutyámmal a pulóverem ujjait. A zenei ízlésem egészen lenyűgöző, kivételes képességgel találom meg azokat a dalokat, amelyeket senki sem hallgat. Fogalmazhatnék úgy is, hogy egyedi. Ízletesen sütök és főzök, a tálalásom pedig kifejezetten ízléses lehet, mert soha senki sem meri megpiszkálni. Legalább annyira keresek komoly kapcsolatot, mint amilyen ez a pár sor volt, de ha te laza vagy, én pedig merev, abból még izgalmas történetek is keletkezhetnek.
2022. máj. 1. 18:01
 1/6 anonim válasza:
uncsi
2022. máj. 1. 19:24
 2/6 anonim válasza:
Unalmas vagy tipikus anyuci kedvenc fia..
2022. máj. 1. 19:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindenképp a kedvence kell hogy legyek, mert nincs testvérem. :D
2022. máj. 1. 20:02
 4/6 anonim válasza:
Már csak a korodat meg a méreteidet nem írtad le.
2022. máj. 1. 20:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Privátban mindenkinek leírtam. :)
2022. máj. 1. 20:50
 6/6 anonim válasza:
hali :)
2022. jún. 10. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!