Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért hisztiznek folyton a...

Miért hisztiznek folyton a férfiak ha nincs senkijük?

Figyelt kérdés

Folyamatosan ezt hallgatom, nekik nincs senkijük, csak egy normális lányt keresnek de mindegyik annyira szemét stb., talán nem kéne mindenkinél bepróbálkozni, csak annál akivel megvan köztetek a szimpátia.


Nem értem miért nem a saját életükkel vannak elfoglalva. Találkozok valakivel régebbről, rögtön van valakid? Ez az amaz, randi, lefeküdnék e vele, meg mittudom én. Hogy egy normális szót nem lehet valakivel váltani anélkül hogy ne akarna ismerkedni.


Itt volt egy kéedés múltkor, hogy brühühü nem tudja megközelíteni a nőket, jóisten, hagyd békén az embereket talán és te is boldogabb leszel. Kész mint a kiskutyák az oviba. Elképesztő az emberek mennyit pörögnek ezen.


https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses__1173..



2022. máj. 9. 22:56
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
Na, így hogy jól megmondtad, most jobb egy kicsit?
2022. máj. 9. 22:57
 2/45 anonim válasza:
Elképesztő, hogy mennyit pörögsz ezen. Az életben ne legyen nagyobb gondod, mint másnak a gondján problémázni, azt kívánom.
2022. máj. 9. 23:04
 3/45 anonim válasza:

Nekem is rosszul esik, hogy nincs senkim.

De nem próbálkozok be mindenkinél. Szökőévente rá akadok talán 1 normális lányra, akinél próbálkozok és lesz is valami. De nem futom a köröket, pont amiatt, mert nem igazán van normális lány.

A normális lány nem azt jelenti számomra, hogy akar tőlem valamit.

Régi ismerőseimmel is ha beszélek, ott sem akarok semmit. Nem véletlen az, hogy csak barátok voltunk és nem lett több.


Szívesen ismerkedem lányokkal, de ez nem jelenti azt, hogy potenciális párként tekintek rá. Az majd alakul, vagy lesz valami, vagy nem.

2022. máj. 9. 23:13
 4/45 anonim válasza:

Az a baj, Kérdező, hogy te nem vagy kíváncsi a válaszunkra, csak meg akarod cáfolni akármit is mondunk, és a saját igazadat hangoztatni.


Látszik, hogy el sem tudod képzelni, hogy milyen lehet rondának lenni, vagy magányosnak.

Ha valaki úgy néz ki, hogy bármikor fel tud szedni valakit, amikor kedve támad, akkor nyilván nem hisztizik ezen. De ha valaki egyedül van otthon éjjel az ágyban, és szarul érzi magát, és nem tud mit kezdeni vele, az lehet hogy elkezd hisztizni, és egy barátnőben látja a megoldást, idealizálja ezt az elképzelést.


De nyilván nem csak az unattraktív férfiak szeretnének baratnőt. A helyes pasik tudják, hogy milyen jó érzés, hogy ha van barátnőjük, és tudják, hogy könnyű szerrel szerezhetnek újat, akkor pedig miért ne? Azt is el tudom képzelni, hogy annyira hozzá vannak szokva hogy van barátnőjük, mint a kávézók a kávéjukhoz, vagy a dohányzók a cigihez -nem bírják ki sokáig nélkülük. És nekik meg ezért szar, ha nincs.


Meg még ezer ok lehet, csak bele kell gondolni.


Nyilván neked is igazad van abban, talán értelmezhetem úgy a "saját életükkel való elfoglaltságot" hogy ameddig nem teszik rendbe a saját dolgaikat, legyen az a fejükben, vagy a kinézetükkel kapcsolatban, meg ilyesmi, akkor nem lesz igazán boldog és egészséges a kapcsolat, még akkor sem, ha összejön. Vagyis ha valaki nem boldog egyedül, akkor könnyen lehet, hogy a kapcsolata sem lesz olyan jó, mint lehetne...


De szerintem egy kapcsolat is adhat egy kezdő löketet, egy motivaciót, hogy az ember elkezdje rendbe tenni a dolgait, és hogy jobb emberré váljon. Adhat reményt. Sokszor csak ennyi kell.

2022. máj. 9. 23:23
 5/45 anonim válasza:

“ Nem értem miért nem a saját életükkel vannak elfoglalva.”


Hát mi sem, hogy te miért nem a sajátoddal 😁

2022. máj. 9. 23:40
 6/45 anonim válasza:
#5. B∆szki, amúgy igen xDD
2022. máj. 9. 23:43
 7/45 anonim válasza:
2022. máj. 9. 23:46
 8/45 A kérdező kommentje:
Igen próbálnám a saját dolgimat csinálni, de állandóan belémállnak valami hülyeséggel, edzeni vagy boltba se lehet már anélkül lemenni, hogy a "ronda" szingli pasikat kelljen kerülgetni.
2022. máj. 9. 23:48
 9/45 anonim válasza:
Most pontosan neked mi is a problémád mert kezdesz összezavarni :D
2022. máj. 9. 23:49
 10/45 anonim válasza:
🚫 Kérdező... szánalmas vagy...
2022. máj. 9. 23:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!