Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 20-30 év körüli pasiknak/nőkne...

20-30 év körüli pasiknak/nőknek lenne kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés

Civilben 28 éves IT-s vagyok, nyílt és érdeklődő személyiség aki szeret megismerni új embereket, új ismeretségeket kötni és aki sokmindenről tud beszélni (széles az érdeklődési köröm).


Mivel szakmámból kifolyólag sok időt töltök képernyő előtt, szeretek kimozdulni a szabadba és tartalmas túrákat tenni meg persze barátokkal/családdal/stb időt tölteni, közös programokat szervezni. Emellett nagy könyvmoly is vagyok, műfaj terén igazából mindenevő ^^


Pánszexuálisként számomra az illető neme sokadlagos, a személyiség jóval többet nyom nàlam latba, meg persze az hogy a másik illetővel "megtaláljuk-e a közös hangot".

Erősen érzelmi-központúként írnàm le magam, olyasvalakiként akinek fontos az őszinteség és hogy kapcsolati helyzetben rá tudjon hangolódni a párjára, de anélkül hogy a másik illetőt "megfojtsam" a szeretetemmel, elvégre az régen rossz ha egy párkapcsolat olyan mint egy börtön (de emellett persze fontos hogy jusson elég idő egymásra is). Hűséges és támogató partner vagyok, mind közös, mind pedig egyéni célok tekintetében.


A másik illető terén nincsen különösebb "kívànságlistám", max annyi, hogy ne félj szeretni és szeretve lenni, illetve ne legyél dohányos :) Ha meg te is szeretsz túrázni, akkor az csak pluszpont.


Ahogy szoktam mondani, egy kapcsolat olyan mint egy virág: kellő gondozással és törődéssel a legszebb színeiben pompázik, viszont elhervad ha elhanyagolják.



2022. máj. 13. 18:14
 1/6 A kérdező kommentje:
*sajnos kimaradt a kérdésből, bocsi emiatt* Mielőtt felmerülne a kérdés, jómagam pasi vagyok
2022. máj. 13. 18:53
 2/6 anonim válasza:

Lenne


29/F

2022. máj. 13. 20:22
 3/6 anonim válasza:
ha gondolod írhatsz 21/F
2022. máj. 13. 22:00
 4/6 anonim válasza:
Amolyan aszexuális 27 éves meleg, introvertált fiú vagyok. Ha gondolod írhatsz.
2022. máj. 13. 22:24
 5/6 anonim válasza:
Írj, ha gondolod. 39/F
2022. máj. 14. 19:36
 6/6 anonim válasza:
Vajon miért törölték a kérdezőt? Az egész csak kamu? Pedig szimpi volt...
2022. jún. 7. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!