Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedved ismerkedni egy...

Lenne kedved ismerkedni egy 32 éves vas megyei férfival?👫

Figyelt kérdés

Szia,



32 éves, vas megyei férfi vagyok, szívesen ismerkednék korombeli lánnyal.


Lehetőség szerint a közelben lakóval, de ha szimpatikus vagy, a távolságot is legyőzhetjük:)


Persze örülnék, ha valakivel összekoccanna a bevásárlókosarunk a Tescoban, és úgy ismerkednénk meg, de mióta online intézem a bevásárlást, elég kicsi erre az esély:)


Tele vagyok szeretettel, ez meglátszik az alakomon is:) Tudok sütni, főzni, állítólag jól:) Szeretek zenélni, zenét hallgatni, az elgondolkodtató filmeket, sorozatokat, szeretek társasozni és éjszakába nyúlóan beszélgetni egy üveg bor mellett:)

Egyedül élek, önellátó vagyok, nem anya mos rám:)

Szeretem a munkámat, bár sok a kihívás néha, de minden szempontból jól érzem magam:)


Csak egy társ hiányzik a mindennapokból, akivel megbeszélhetnénk a napunkat, akit meg lehet ölelni egy fárasztó nap után, és akivel közösen mindenféle programokat csinálhatnánk, vagy együtt döglődhetnénk filmet nézve:)


Nincs kifejezett ideálom, nem az alkatod számít vagy a hajad színe, hanem az, hogy milyen a kisugárzásod, mennyire lehet veled beszélgetni, mennyire tudod magad adni, és őszintének lenni.

Mindenképpen szeretnék majd családot, gyereket/gyerekeket, ezért olyan társat keresek, aki ezt szintén igy gondolja.


Ha szívesen ismerkednél velem, akkor kérlek írj privátban!:)


2022. máj. 15. 17:24
 1/9 anonim válasza:

Addig olvastam, hogy "lánnyal".


Francba. Nem tudtad, hogy itt heteró korodbeliek nem keresgélnek? Vagy ennyire ronda vagy?

2022. máj. 15. 17:36
 2/9 A kérdező kommentje:

Láttam itt más korombeliek kérdéseit is, ezek szerint aki ebben az életkorban ideir, az mind ronda?:)

Egyébként nem hiszem,hogy a kerdesemmel bármi rosszat tettem volna, egyszerűen adok egy esélyt, hátha itt találom meg a társam.

Sajnálom, ha homoszexuális kérdést vártál, és aztán csalodtál:(. De sok sikert kívánok Neked:)

2022. máj. 15. 17:43
 3/9 anonim válasza:
Kérdező, én messze élek tőled, idősebb vagyok nálad és nem akarok gyereket, de szorítok, mert szimpatikus dolgokat írtál! :)
2022. máj. 15. 17:57
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves 17:57-es:)

Köszönöm:)

Ha te is keresgéled a társad, akkor én is sok sikert kivánok hozzá:)

2022. máj. 15. 18:12
 5/9 anonim válasza:
3. vagyok (17:57), köszönöm a privát üzenetek áradatát :D Nem tudom, ki a kérdező közülük, mindenesetre: igen, nő vagyok, de nem keresek társat, így a többi felmerült kérdés irreleváns.
2022. máj. 15. 20:29
 6/9 anonim válasza:
havi 250 ezerért simán, így mindketten jól járunk. nem de?
2022. máj. 17. 18:22
 7/9 A kérdező kommentje:

Hosszútávon én mindenképp, amennyire ertekelodik le a forint:)

De most egyelőre kihagynám:)

2022. máj. 17. 20:00
 8/9 anonim válasza:
Nyugi nem komolyan gondoltam :D Én még fiatal vagyok hozzád, de ha gondolod beszélgethetünk. :)
2022. máj. 19. 21:44
 9/9 anonim válasza:
milyen magas vagy és hány kg?
2022. jún. 12. 11:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!