Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valakinek ez bejön??

Valakinek ez bejön??

Figyelt kérdés

Szia!

18 éves finnyás fiatal vagyok, és magam se tudom igazán, hogy mit akarok ismerkedés terén, úgyhogy írok egy őszinte kicsit-sem-apró hírdetést magamról, aztán ha valakiben felkelteném az érdeklődést, akkor örülök (asszem).


"Végzős gimnazista keres valakit"

Budapesti (és környéki) fiatal fiú vagyok, barna hajjal, átlagos magassággal, átlagon felüli szőrmennyiséggel, nem sportos, ám (szerintem) tök oké testalkattal, hatalmas tudásvággyal és (sokszor) nyers stílussal. Bár a humorom sokszor sötétebb, mint az éjszaka - nem a fényszennyezett utcalámpás -, odafigyelek, hogy a gondolkodásom, az ön- és az emberismeretem egyaránt világosabb legyen, mint a lepedőm.

Alapvetően eléggé magamnakvaló vagyok; sokszor van szükségem hosszú énidőre; ha konfliktus esete áll fenn, szó szerint elmenekülök egy időre; képtelen lennék egy olyasfajta "klasszikus" nyálas kapcsolatra, amiket az osztálytársaim produkálnak a partnerjük szájából reggeltől estig - meg valszeg utána is -; utálom a hagyományok túlnyomó többségét; rettegek az ismerőseim családjaitól; hatalmas hangulatingadozásaim mellett a teherbírásom mostanában eltörpül, de örömmel jelentem, hogy sokszor leszarom.

Keresek egy olyan korombéli - értsd 16-20 közötti, tehát a 37 már nem fér bele, sem az 52 - lányt, vagy fiút (nekem mindegy!), akikkel max. másfél órán belül az otthonomtól tudnék találkozni, és akiket kevésbé zavarna, hogyha az egyik pillanatban egy ölelkező pandamaci, a másikban pedig egy rideg seteményestálca vagyok - de bármi is van, rám lehet számítani, ha helyzet van, ugrok. Keresek olyasvalakit, aki szívesen végighallgatja a háromórás monológjaimat konkrétan bármiről is (a BMW Isetta-tól a portugál gályáig akár), de ha még hozzájuk is tud fűzni valamit, akkor nem is tudom, hova leszek a gyönyörűségtől. Keresem azt az embert, aki szívesen veszi a segítő szándékomat akkor is, ha az nekem jobban kéne, mint neki, és nem ijed meg attól, hogyha a nyakába ugrom és rácsimpaszkodom, mint Laár András bábonya.

Barokk szimfóniákra, és a '70/80-as évek újhullámos dalaira aludtál el esténként? Nem baj ha nem, megtettem én helyetted is kiskoromban, de azért ennél jóval több stílusú zenét hallgatok, amiket jellemzően a korosztályom nem hallgat. Lényeg, hogy ne ítéld el a jazz-et és legyél nyitott úgy általánosságban is.

Ne lepődj meg, okosabb vagyok nálad, kultúráltabb és tájékozottabb, sokszor akkor is, ha nem, amit be tudok látni, ha nem is azonnal.

Ja és még valami azoknak, akik kitartottak és végigolvasták, vagy csak a végére ugrottak: vannak barátaim, évek óta kitartanak mellett, nem is értem sokszor, miért. Még ha extrém negatívan is írom le magam, amire hajlamos is vagyok, akkor se vagyok annyira állhatatlan, amennyire mégis.



2022. máj. 17. 02:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
Manócska a barokk korban még nem írtak szimfóniája, az tipikusan klasszikus műfaj.
2022. máj. 17. 08:18
 2/11 anonim válasza:
Fiút, vagy lányt keresel ? Milyen korosztáalyban ?
2022. máj. 17. 08:25
 3/11 anonim válasza:
Nem vagy te se okos, se tájékozott.
2022. máj. 17. 08:42
 4/11 anonim válasza:

én nagy nehezen végig olvastam, de nagyon fárasztónak tűnsz már ennyi után is


meg még egy dolog, az okos emberek sose tartják magukat okosnak főleg nem hangoztatnák...

2022. máj. 17. 09:59
 5/11 anonim válasza:

Jó szándék vezérelve írom, hogy az említett hatalmas tudásvágyad ténylegesen befektethetnéd ön- és emberismeretre. Nem kételkedem, hogy próbálsz erre odafigyelni, de ez édeskevés. Ráadásul totsicher, hogy ezt a szöveget nem áldoztad fel a jó ízlés oltárán.

Csak a legjobbakat kívánom!


Egy veled egykorú, szintén irritáló p*cs.

2022. máj. 17. 10:08
 6/11 anonim válasza:
Én okosabb vagyok nálad
2022. máj. 17. 13:11
 7/11 anonim válasza:
Milyen nemű vagy?
2022. máj. 17. 16:15
 8/11 anonim válasza:
*fiú vagyok*
2022. máj. 17. 16:26
 9/11 anonim válasza:

Áhá.

Sebaj, majd ha biszex leszek, megkeresem a kérdezőt.

2022. máj. 17. 18:08
 10/11 anonim válasza:
Szia én jót nevettem a megfogalmazásodon. Felkeltetted a figyelmemet :D. Ha gondolod én szívesen végig hallgatlak és, ha olyan a téma hozzá is szólnék csak hogy odáig légy gyönyörűségtől XD. egy végzős csaj
2022. máj. 21. 22:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!