Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt lány Eger, Heves...

Van itt lány Eger, Heves megye vagy úgy Észak-Kelet Magyarországon aki szeretne ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én is elég közel élek Egerhez. És 8 éves koromig ott laktunk. De utána elkellett költöznünk onnan sajnos. Persze elég közelre. De nem közvetlen. De nem is a kis távolság a gond. Hanem, hogy ez a kisváros vagy inkább falu egy putri. És hogyha most leérettségizek akkor megyek tovább tanulni. És valószínűleg oda fogok menni. Mivel imádom azt a várost. Ha ezzel is megvagyok, akkor meg kB egyből keresek majd valami jó fizető munkát, utána költözés valszeg dunántúlra vagy ha összejön akkor Ausztráliába. És alapból sokat járok oda Egerbe, mivel vannak onnan barátaim. Természetesen, hogyha találnék egy normális, kedves, megértő lányt akkor feljárnék akár napi szinten is.


Bár egyébként nem csak Egri meg Heves megyei lánnyal működhetne ez. Még egész Hajdú-Bihar megye és Miskolc környéke, sőt még Jászberény is elérhető távolságra van. Meg akkor ugye Gyöngyös-Hatvan környéke is. De szerintem napi szinten csak az előbbi 2 helyre működhetne. Ezt úgy írom, hogy oda még csak kicsivel több mint, 1 órákat kéne utaznom.

De nekem még ez is normális. Éppen ezért a kérdést inkább úgy írom ki, hogy Eger, Heves megyei és észak-kelet magyarországi lányok. Annak reményében, hogy hátha nagyobb eséllyel tudok beszélgetni valakivel.


Rólam annyit kell tudni, hogy kedves, megértő, humoros fiú vagyok. Van amikor ezt csak egy kicsit több beszélgetés után veszik észre rajtam. De a jófej tagok, általában szeretni szoktak engem! Szeretek túrázni. És eredetileg sok minden érdekel. Lehet velem bármiről beszélgetni. Azonban észre veszem azt ha kiakarnak használni és én ezt nem hagyom soha senkinek. Viszont párkapcsolatom sajnos csak 5 éve volt egy 13 éves lánnyal. 2.5 hónapig. De a lány annyira üres volt, hogy még gyerek szerelemhez képest is silány volt. 13 éves volt csak. De voltak olyan osztálytársaim lányok-fiúk akik már ennyi idősen is képesek voltak komolyabb szerelemre is. Ennél meg kb mindenki komolyabban vette még kisgyereként is.



2022. máj. 29. 22:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hâny éves vagy?
2022. máj. 30. 10:19
 2/12 anonim válasza:
2022. máj. 30. 17:08
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi, viszont a baj csak az, hogy én 18 éves vagyok. :D

És leginkább tini és nagyjából velem egyidős lányok érdekelnek!

2022. máj. 30. 17:50
 4/12 anonim válasza:

Attól még, hogy papíron nagy korú vagy te és a kortársaid is még bőven a Tini kategóriába esnek!

Nem akarlak elkeseríteni de arra felé amerre te élsz aligha fogsz normális, szép lányt találni.

F

2022. máj. 30. 18:09
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 Tudom, hogy tini vagyok még, csak azért írtam oda azt is, hogy kortársaim mert sajnos vannak akik már ennyi idősen is felnőttnek hiszik magukat.
2022. máj. 30. 18:46
 6/12 anonim válasza:
4 te tán szép vagy mi? Megkeseredett öregember vagy fogadjunk!! Akinek ,csak a farokverés jut!! Honnan tudod hogy itt milyen lányok élnek??! Te kretén,nézzél màr magadba is!!
2022. máj. 31. 12:57
 7/12 anonim válasza:

#6 Nem, tudom én azt, hogy milyen beképzelt, simmerekellő, buta, pénzéhes, picsák élnek arra felé.

Nyugat Magyarországon meg Pest-Szeged környékén élnek. A normálisabbak és csak 20 éves vagyok.

És öregnek érzem magam mert az ilyen szánalmak miatt nem volt soha senkim!

2022. máj. 31. 13:43
 8/12 anonim válasza:
Akkor meg ne ugass be másnak
2022. máj. 31. 14:07
 9/12 anonim válasza:
Milyen lányt keresel?
2022. máj. 31. 17:04
 10/12 anonim válasza:
19 éves lány vagyok, miskolci🙂
2022. máj. 31. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!