Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Leggázabb randi? Milyen...

Leggázabb randi? Milyen volt/mi történt a legrosszabb randitokon? Mitől vált az a legkínosabb randitoká? Midkettőtöknek kínos volt vagy a másikat úgy kellett lekoptatni, h rájöjjön nem akarsz tőle semmit sem?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 20:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
Másik csajhoz mentem oda, aki szintén randira várt. Aztán elkezdett gyanús lenni, hogy nem értjük egymást, mintha tök másról beszéltünk volna chaten...
2022. jún. 2. 20:15
 2/13 anonim válasza:
Elhozta a barátnőit, akik végig ott voltak. Hirtelen nem tudtam, hogy ez most randi vagy csak az ötórás buszt várják.
2022. jún. 2. 20:29
 3/13 anonim válasza:

Hát az enyém mai napig emlékezetes.

Nem poénos de tanulságos.


Fazon elvitt Budapest közeli bornapokra.


(utálom a bort)


Kérdezgette hol kérek bort. Mondtam halkan hogy inkább egy pohár sört..... meg sem hallotta.

Végül egy pincénél ő vett saját magának sárgás-zöld bort (😱) kínált, nem kértem.


Elindultunk később haza. Autóval.


Ő rendőr volt. Mégis ivott bort, úgy hajtott Budapestig és előzgetett hogy élet és halál között lebegtünk, rémisztő száguldás volt. (amúgy Etyekről, aki ismeri tudja milyen dimbes-dombos)


Pár nap múlva köddé vált.


Írok neki hogy wtf?


Erre visszaírja, hogy azt gondolja rólam hogy biztosan alkoholista vagyok mert nem kértem bort 🤦‍♀️😂


Agyf@sz.

2022. jún. 2. 20:38
 4/13 anonim válasza:

Állatkert, első (és utolsó) randi.

Többször jeleztem, hogy nem vagyok az az ölelgetős, simizős fajta, meg kézen fogva járkálós, pláne első személyes találkozáson. Mintha a falnak beszéltem volna, hiába jeleztem többször is, hogy ne csinálja, mert nem szeretem, állandóan bújt, ölelt, simizett...

Megbántani nem akartam, de amikor már úgy éreztem, hogy elég volt a kontaktusból, faképnél hagytam megnézni a közelben totyogó kacsákat. A napot végig csináltuk, de szerintem azóta is azt hiszi, hogy valami kacsa-fétisem van, mert elég gyakran hagytam ott, hogy közelebbről megvizsgáljak egy kacsát... :D

2022. jún. 2. 20:57
 5/13 anonim válasza:

Megismerkedtem egy csajjal társkeresőről, írásban nagyon szimpatikus lehettem neki, mert ő hívott találkozni, és nagyon akarta már, mert többször is hívott, így végül elmentem. Tali előtt még látott rólam videót is, ami kint van a Facebookomon, ahol hülyéskedtünk az egyik barátommal, ott teljesen fel voltam oldódva és önmagamat adtam a videóban, meg is dícsérte a csaj, hogy milyen férfias hangom van.


Gondolom ilyennek képzelt el engem élőben is, hogy ilyen leszek vele/velük, de sajnos idegenek előtt eléggé nehezen oldódtam még. (Most is kicsit, de igyekszem fejleszteni ezt a készségemet.)


Szóval kosarazni hívott el, és mondta, hogy hozza egy barátnőjét is. És a találkozó alatt nagyobbrészt belsős dolgokról beszélgettek ketten, én nem igazán tudtam hozzászólni, vagy becsatlakozni. Viszont párszor mondta a csaj, hogy beszéljenek olyanról, amihez én is hozzá tudok szólni. De kínosan éreztem magam valamiért, nem nagyon tudtam mit mondani, főleg olyan tág kérdésekre, hogy meséljek valamit :D


Aztán elkezdtünk kosarazni, közben odahívtunk 4 random külföldit, hogy csatlakozzanak hozzánk, csatlakoztak, kosaraztunk csapatban, de nagyon balfsz voltam ott is, mert nem tudok kosarazni amúgy. És a csaj velem ellentétes csapatban játszott, mégis többször szólt a többieknek, hogy passzoljanak már nekem is, mert látta, hogy sokszor csak úgy álok ott kínosan, így próbált velem törődni, hogy ne maradjak ki a dologból XD


Aztán a végén is mondta, hogy reméli azért valamennyire jól éreztem magam, és meg is köszönte, hogy elmentem velük.


Összességében nekem ezért volt kínos és rossz érzés utólag, mert magamban csalódtam kicsit, hogy nem tudok szinte semmit átadni nekik magamból, mert tele voltam gátlással.


Illetve emellett a csajt is sajnáltam kicsit, mert egyrészt nagyon rendes volt, és valahogy azt éreztem, hogy valamennyire fontos volt neki, hogy ne érezzem szarul magam közben, másrészt meg gondolom nem erre számított, így ez neki is csalódás lehetett. :D


Tisztában voltam vele, hogy ezekután így nem akar tőlem semmit már, szóval nem is próbáltam mondani, hogy máskor is talizzunk XD De ő aranyos és korrekt volt, csak sajnos nem tudta nagyon kezelni azt, hogy ilyen gátlásos voltam, mert szerintem a videó alapján is arra számított, hogy én leszek a társaság közepe. :D

2022. jún. 2. 22:27
 6/13 anonim válasza:

5# Ajajajj🙆‍♀️ de süket vagy! Vagy voltál!


Remélem azóta már elmúlt!

2022. jún. 2. 22:35
 7/13 anonim válasza:
>>6 Dolgozom rajta, próbálok többet szocializálódni, és új emberekkel beszélni, hogy fejlesszem magam ezen a téren. :D Igazából csak az hiányzott, hogy végre elengedjem magamat, akkor nem lett volna semmi gond.
2022. jún. 2. 22:37
 8/13 anonim válasza:

Kicsit hosszú lesz, de leírom.

Azt tudni kell, hogy pályafutásom első pár évében tanár voltam. Ez a "randi" már a pályaelhagyásom után történt, közel a harminchoz.

Jó ideje nem volt senkim, és regisztráltam pár társkeresőre, hátha... Ránéztem egy közelben élő hölgy profiljára, amiről ő is értesítést kapott, és egyből írt, hogy ő mindenképp randizni akar. Én ezt elsőre elutasítottam, nem is igazán volt az esetem a hölgy, és nekem nagyon úgy tűnt, hogy ő az a típus, akinek mindegy, hogy ki, csak legyen valakije. (Ekkor még normális képem sem volt feltöltve, azt később terveztem feltölteni, csak egy távoli egész alakos volt.) De ő ragaszkodott hozzá. Írtam neki, hogy előbb azért pár dolgot tudjunk meg egymásról, de ő csak azt hajtogatta, hogy holnap randizni akar. Írtam neki, hogy maradjunk a sima ismerkedésnél, aztán meglátjuk, hogyan alakul. De nem, ő randit akar. Én meg nem akarok. Aztán azt hittem, ezzel vége is. Aztán másnap reggel hív az anyja, hogy a lánya kérte meg, hogy beszéljen velem, és egész nap várni fogja, hogy randizzunk. Na, akkor már sejtettem, hogy ez mókás lesz, és hogy valami nincs rendben a csajjal, szóval végül belementem. Kíváncsi voltam, mi sül ki ebből.

A megbeszélt időpontban ott voltam a találkozóponton (buszmegálló, hogy véletlenül se legyen könnyű megtalálni egymást), de őt nem láttam. Volt ott egy hölgy, aki kicsit talán hasonlított rá, de az egyetlen képe alapján nem tartottam valószínűnek, hogy ő az. Végül rákérdeztem, és ő volt az, csak a képe egy 6 évvel ezelőtti, véletlenül nagyon jól elkapott kép volt. Furcsálltam is, hogy jóval fiatalabbnak néz ki a koránál, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, van, hogy valaki huszonévesen is alig 18-nak néz ki. A "randi" annyiból állt, hogy kb. 5-ször végigrohantunk a városon, nem éppen sétatempóban. Először mesélt a vágyairól: szeretne Greenpeace-aktivista lenni. De nem azért, mert annyira szívügye lenne a környezetvédelem, hanem mert szerinte a legnagyobb buli, amikor kikötözi magát valahová, és a rendőrök erőszakkal elrángatják onnan. Itt már láttam, hogy szegénykének enyhén belóg a léc. De oké, talán ennyi őrültség még tolerálható. Aztán közölte, hogy fél éven belül ő elköltözik Németországba. Ez már biztossá tette, hogy ebből így komoly kapcsolat semmiképp nem lesz, már csak azért sem, mert én azon renitensek közé tartozom, akik nem akarnak külföldre költözni, német nyelvterületre meg főleg nem. Na, de ez volt a "randi" enyhébbik fele. Ezután belelendült a csajszi, miután elmeséltem, hogy én tanárként kezdtem, olyan mértékű rágalom- és szidalmazásözönt még soha nem kaptam, mint tőle. Először csak úgy beszólogatott, hogy én is csak egy szemét tanár vagyok, aki biztos agyonkínozta szegény gyerekeket. Először ezt amolyan ártalmatlan incselkedésnek gondoltam, de aztán amikor már sokadjára sulykolta, hogy én milyen egy szemét alak vagyok, mert nincs olyan, hogy egy tanár ne lenne aljas rohadék, akkor már kezdtem úgy érezni, hogy ez nem csak egy idétlen vicc, ő tényleg komolyan gondolja ezeket a szidalmakat. Oké, lépjünk tovább. Következőnek felhozta a legnyerőbb randitémát: részletesen elmesélte, hogy gimi 9.-es korától kezdve őt kik, és hogyan d*gták meg. Elég sokáig tartott a "randi" ezen része. :D

Végül miután megtudta, hogy én nem igazán rajongok a véres műtőorvosi dolgokért, csakazértis a lehető legrészletesebben elmesélte az összes addigi sérülését, az addigi három műtétjét pedig orvosi alapossággal ismertette.

Ezután éreztem, hogy eljött az én időm. Az már napnál is világosabb volt, hogy ebből semmi jó nem fog kisülni, így hát gondoltam, miért ne tegyem én is mókásabbá? Elkezdtem neki kvantumfizikai kérdésekről filozofálni. Menten jelezte, hogy már késő van, ideje hazamenni. A hazaúton végig atom- és kvantumfizikai témákat boncolgattam, ügyelve arra, hogy minél több kvantumjelenséget párhuzamba állítsam életszerű klasszikus fizikai jelenségekkel. Szerintem életében nem sietett olyan gyorsan, mint akkor, hogy hazaérjen.

Azért amikor hazaért, kérte, hogy jelöljem be Facebookon, és hogy legyen folytatás. Már csakazértis bejelöltem, mert kíváncsi voltam, mi jön ki ebből. Ennek lassan már 10 éve, de azóta is "várom", hogy visszajelöljön. :D

Néha egy-egy e-mail jött tőle, amit igazából az új pasijának akart címezni, de mivel ugyanaz a keresztnevünk, ezért véletlenül nekem küldte. Az egyik ilyen szerelmes levél után válaszoltam neki, hogy fordítson kicsit nagyobb gondot az ilyen jellegű üzenetek címzésére, de erre felháborodottan visszaírt, hogy attól, hogy nem jöttünk össze, barátok még miért ne lehetnénk? Ez igaz is, de én azért kevés barátomat szoktam kedvesemnek nevezni, meg közölni velük, hogy róluk álmodom, és vágyom a csókjaira.

2022. jún. 3. 10:02
 9/13 anonim válasza:

Amikor meglattuk egymást egyikünk sem arra számított ami fogadta. Aztán nyilván szintén egyikünk se volt annyira tökös h tovább álljon ezért kB 1 órát azért ott szenvedtünk és próbáltunk beszélgetni de nyilvánvaló volt hogy ebből semmi nem lesz.


Volt egy olyan is hogy tok jó volt a randi és utána terveztünk egy következőt de a csávó pár nap után egyszer csak letiltott minden szó nélkül

2022. jún. 3. 18:44
 10/13 anonim válasza:

1.1-2 napig beszélgettünk a sráccal online, majd randira hívott. Egy kávézó előtt találkoztunk volna, de ő kocsival jött és hosszas győzködés után rávett, hogy szálljak be mellé, keressünk egy csendes helyet(jó hülye voltam, amiért be mertem szállni egy idegen autójába)

Kihajtott a város peremére, majd kb 20 perc veszekedés következett, h üljünk-e hátra vagy se. Amikor belenyugodott, hogy ebből nem lesz szex, elkezdett engem ócsárolni, hogy jó nő lennék, csak edzenem kellene, mert van rajtam felesleg (nem volt). Valahogy végigszenvedtünk egy órát, én kiszálltam a kocsiból és hazagyalogoltam kb 3 km-t, csak azért, hogy ne vigyen haza, ne tudja hol lakom.

Mintha nem lett volna elég ciki a randi, kb 2 nap múlva írt, hogy ő délután nem lesz otthon, menjek fel a lakására és süssek neki palacsintát, úgy várjam haza. A kulcsot a lábtörlő alá tette... Nem is értem, hogy honnan jött neki ez az ötlet, de erre már nem reagáltam.

2.Nagyon régen ismerkedtem egy sráccal. 1 képet láttam róla csak, de nagyon szimpi volt. Különleges neve volt és Dj-ként dolgozott.

Kimentünk a barátnőmmel egy szórakozóhelyre, jól éreztük magunkat, erre bemondták, hogy ma este a dj pult mögött xy van. (az a bizonyos különleges név). Teljesen megvadultam, millió üzenetet küldtem neki, de egyikre sem válaszolt. Addig szenvedtem, amíg magamra nem hívtam a DJ figyelmét. Kicsit furcsa volt, hogy mennyire érdektelen felém, de gondoltam, hogy dolgozik. A buli végén, amikor lejött a pultból és odalépett hozzám, azonnal a nyakába ugrottam és csókolózni kezdtünk. Majd leültünk egy italra, valahogy akkor is furcsának tűnt, de azt hittem, hogy csak bebeszélem magamnak. Ekkor csörrent meg a telefonom, a DJ srác írt, hogy átkutatta a klubot, de sehol sem talál... akkor jöttem rá, hogy rossz pasi nyakába ugrottam. Kiderült, hogy két ugyanolyan különleges nevű dj-ről van szó, egymástól 50 km távolságra laktak.

2022. jún. 5. 02:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!