Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Incel vagyok, de hódítanék!?

Incel vagyok, de hódítanék!?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nőgyűlölő, csak félek ismerkedni, ezért nincs barátnőm. Budapesten élek, 28 éves, rendes pasi vagyok, átlagos külsővel.

2022. jún. 7. 09:46
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
Nem.
2022. jún. 7. 09:48
 2/31 anonim válasza:
Ezek alapján nem vagy incel.
2022. jún. 7. 09:50
 3/31 anonim válasza:
Általában a nőgyűlölő, nőknél sikertelen férfiak nevezik magukat incelnek. Ha nem vagy nőgyűlölő, nem kell magad megbélyegezned.
2022. jún. 7. 11:07
 4/31 anonim válasza:
#2-3 te viszont olvass utána mit jelent az incel és ne rontsd egy jelző hírnevét, ugyanis az incel nem feltétlen rossz ember, csak önhibáján kívül hosszabb ideje nem tud nővel kapcsolatot létesíteni. Még csak szűznek vagy nőgyűlölőnek sem kell lennie, ezek nem járnak kéz a kézben.
2022. jún. 7. 11:42
 5/31 anonim válasza:
#4: Köszönöm a figyelmeztetést, igazad van, nem szabad csak úgy kijelentgetni dolgokat és rontani egy jelző hírnevét, ezért utána is olvastam a Wikipédián: "Discussions in incel forums are often characterized by resentment and hatred, misogyny, misanthropy, self-pity and self-loathing, racism, a sense of entitlement to sex, and the endorsement of violence against women and sexually active people. The American Southern Poverty Law Center (SPLC) described the subculture as "part of the online male supremacist ecosystem" that is included in their list of hate groups." Van még kérdés?
2022. jún. 7. 12:06
 6/31 anonim válasza:

"Discussions in incel forums are often characterized by resentment and hatred, misogyny, misanthropy, self-pity and self-loathing, racism, a sense of entitlement to sex"

De nem az incelek hivatkoznak így magukra, hanem mások aggatják ezeket a jelzőket az incelekre, mert keverik őket a redpillesekkel.

Ez olyan, mint az összes zsidót kapzsinak, kirekesztőnek, rasszistának, arabellenesnek nevezni vagy minden nőt ginocentrikus vadfeminista prűdnek.

2022. jún. 7. 13:16
 7/31 anonim válasza:
Már megijedtem, hogy én is incel vagyok, pedig csak egy meleg pasi. :D
2022. jún. 7. 13:28
 8/31 anonim válasza:
6: "De nem az incelek hivatkoznak így magukra" És? Csak akkor lehet szexista egy csoport ha nagybetűkkel kírják magukra?
2022. jún. 7. 13:37
 9/31 anonim válasza:
8: Nem hát, mert nyilván az egy másik csoport. Hasonló, amikor homofóbok, transzfóbok, rasszisták mondják magukról, hogy ők nem azok, ők csak kritikusak az adott csoporttal szemben. Persze, csak máshogy kell nevezni a dolgokat és rögtön nem úgy van, így nézik hülyének az embert. Mint tudjuk, tandíj sincs, ahogy azt a kormány megígérte sok éve, csak költségtérítés.
2022. jún. 7. 13:42
 10/31 anonim válasza:
Nem. Lehet gondolkodni a szó eredeti értelmén is és nem csak sztereotípiákra építeni.
2022. jún. 7. 13:43
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!