Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vicces randi sztorik?

Vicces randi sztorik?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van ilyen kérdés, de szeretnék új sztorikon röhögni. :D
2022. jún. 8. 18:56
1 2
 1/16 anonim válasza:
Én egy savanyúkáposzta szagú, enyhén ittas, fogatlan sráccal randiztam egyszer, aki nyeríteni kezdett a Margit szigeten található állatkertben meglátta a pacit. És ezzel még el sem árultam mindent. Online ismerkedés után randiztunk. Sajnos annyi eszem nem volt, h videobeszélgetés előzze meg a randit.
2022. jún. 8. 20:01
 2/16 anonim válasza:
Hosszú facebookos ismerkedés után először találkoztam a sráccal élőben. Elmentünk sétálni, de előtte bekaptam egy rágót. Fújt a szél meg minden, és valahogy a nagy rágózás közepette a hajam beleragadt. Vagyis a rágó ragadt a hajamba. Először próbáltam takarni, de észrevette, aztán ő is meg én is próbáltuk valahogy kiszedni a rágót a hajamból. Sehogysem sikerült, szóval be kellett ugorjak a nénjém lakására (arrafelé sétáltunk amúgy is) és a rágós részt le kellett vágjam a hajamból, addig szegény srác meg az utcán várt engem.... Egy élmény volt az egész, na de már akkor is próbáltuk viccesen felfogni, de akárhogy nézem, k..va ciki az egész történet, egy ilyen vérciki eset az első randin 😂 nem is találkoztunk többé, én hiába akartam. Szerintem amúgy sem tetszettem neki 😂
2022. jún. 8. 20:27
 3/16 anonim válasza:
Nem annyira vicces, de az Europark előtt kempingeztünk az első randin és az 50-es villamos végállomása előtti építési területen dugtunk 40 perccel később, egy félig lebontott fal mögött. Ő egy tetkós, nagyszájú rocker csaj volt, én egy öltönyös-irodista jappi. Valamiért akkor, azon a helyen mégis megtaláltuk a közös "nyelvet".
2022. jún. 8. 20:32
 4/16 anonim válasza:
Én első randin étterembe vittem a csajt. Ő volt ismerős a környéken, és ajánlott egy helyet. Beültünk, de mikor megláttam az árakat, azt hittem, agyvérzést kapok. Azt néztem az étlapot lapozgatva, hogy mi olcsóbb, és a végén volt pizzaszelet. A csaj az berendelt rendesen, néztem is, hogy a fenébe tud ennyit zabálni, mikor kákabelű :-D Én meg kinyögtem, hogy pizzaszeletet kérek. :-D Egész jól elbeszélgettünk, az idő telt, ő meg csak evett, evett, és evett. Mikor jóllakott böfögött egyett, felfújódva hátradőlt, és közölte velem, hogy barátnak jó vagyok, de pasinak nem jövök be. Én feláltam az asztaltól, és tudattam vele, hogy, amit megevett, azt kifizeti, és otthagytam. :-D Később tudtam meg valakitől, hogy ezt csinálja, amikor éhes :-D Eljátszotta másokkal is, csak azok nem fizetették ki vele. Sajnos rengeteg ilyen van, és bele is estem pár efféle "randikba" Hála az égnek már vagy 15 éve nem randizom, elment a kedvem tőle kb örökre.
2022. jún. 8. 20:36
 5/16 A kérdező kommentje:
Nagyon jók! Akkorákat röhögök! :D Királyak vagytok
2022. jún. 8. 20:49
 6/16 anonim válasza:

Megbeszéltem egy randit a csajjal, egy közeli cukrászdába/kávézóba.

A meglepetés akkor jött, amikor a csaj nem egyedül jött hanem a barátnőjével. Gondoltam csak elkísérte, és majd lekopik. De nem. Egész végig ott ültek együtt, velem nem is foglalkoztak, egymáásal röhögcséltek meg a telefont nyomkodták. Aztán meguntam, odamentem a pulthoz és a saját fogyasztásoamat kifzettem az övékét nem. Szerintem észre sem vették hogy elmentem mert kb 40 perccel később kezdtek záporozni az üzenetek hogy mit képezelek magamról, hogy ott hagtam őket a szarban meg nem fizettem stb.😂 Kicsit még hagytam vergődni hogy röhögni tudjak rajta aztán letiltottam.

2022. jún. 8. 21:27
 7/16 anonim válasza:
A 4-en nagyot nevettem :-) Nekem is van vacsoráztatós kolleganőm, ő nem eszik hányásig, hanem becsomagoltatja. Nekem csak olyan randim volt, amikor a pasi (ismerősök által szervezett vakrandi) közölte, hogy milyen éttermet érek, és azzal garantálja, hogy tetszem, mert legközelebb én fizetek. Namost, én hiszek a költségmegosztásban, de ott és akkor ez nem volt se vicces, se bók, se menő.
2022. jún. 8. 21:34
 8/16 anonim válasza:

4# Éppen ezért első randira többnyire olcsó vagy ingyenes programokat kell csinálni.


Nem, mert sóher lennél, de ha mondjuk elhívod mondjuk a Duna partra sétálni a nőt, akkor abból rögtön kiderül, hogy tényleg érdekled és vannak-e hátsószándékai, mert például a te esetedben rögtön kijött volna, hogy nem kedvel és csak megakarja hivatni magát valamire.


Amúgy hol voltatok? Csak nem lehetett annyira drága ha a menün sima pizza szelet is volt :D

2022. jún. 8. 23:30
 9/16 anonim válasza:

Talakoztam egy csajjal aki szakacs tanulo volt es megbeszeltuk hogy akkor gyakorlat utan talalkozunk. Arra viszont nem szamitottam hogy olyan zoldseg meg mindenfele szaga lesz :D Nyilvan, aki konyhan dolgozik az nem a parfumtol fog illatozni, csak akkor en ezt nem gondoltam, ot meg ugy latszik nem erdekelte, mert belement hogy akkor talalkozzunk miutan vegez.

Amugy sem tetszett eloben. Setaltunk egy kicsit es utana elkoszontem :D


Randizgattam egy csajjal es eleg jol megkedveltuk egymast. Viszont par dolog nem stimmelt nala. Egy bizonyos rajzfilmmert nagyon rajongott felnott nokent. A masik hogy valami olyan szakmaja volt amihez szerintem nem is kellene papir mert azt barki megtudna csinalni, o a munkanelkulin keresztul csinalta azt a tanfolyamot. Nekem ebbol az jott le hogy semmi eletcelja nincs hogy valami ertelmes vegzettsege legyen. Na mindegy, amugy jofej volt. Egyik nap mondta hogy aludjak nala mert nem lesz otthon este senki. At is mentem, de amit ott lattam... A mellei ugy logtak mint egy oregasszonye, szo szerint felvoltak tekerve mint egy szonyeg es ugy rakta bele oket a melltartoba. Olyan ideges volt az este miatt hogy szaraz volt mint a sivatag, szopni nem akart, sot a szerszamot sem akarta a kezebe venni. Vegulis az itt leirtak alapjan(fura rajzfilmrajongas, nincs eletcel, a teste sem tetszet) ugy dontottem hogy nem akarok vele talalkozni tobbet. Ezt normalisan meg is mondtam neki, erre o ugy megsertodott hogy mindehonnan letorolt :D


Van meg kismillio rosszul sikerult randim de azok nem a vicces kategoriaba tartoznak.

2022. jún. 9. 03:05
 10/16 anonim válasza:

Nem igazán randi, de egy társaságban megismertem egy csajt, és mivel egy kerületben laktunk, természetes volt, hogy együtt utazunk. A csaj olyan nyomulósan kezdett ki velem, hogy az már undorító volt.

Eleve gáz volt, hogy annak ellenére, hogy magyar volt, aki Magyarországon született, és itt is élt, ráadásul egyetemista volt, nem tudott normálisan magyarul, de ezt olyan szinten kell érteni, hogy az igéket nem tudta ragozni, stb.


Egyszer csak a buszon belehajol a képembe, és hangosan, hogy szinte mindenki azt hallotta, kérdezte tőlem búgó (hajókürt) hangon, hogy "ugye egyetértek azzal, hogy az ember az társas lény?"


Aztán lepattintottam. Később megismerkedtem egy sráccal valami társaságban, tök rendes volt, de kb. azonos szellemi szinten, és gondoltam, összehozom őket. Felhívtam a csajt, bemutatkoztan, kérdeztem, hogy emlékszik-e rám, stb. feltűnt, hogy nem olyan volt ám, mint korábban, hanem vihogott, meg még másik négy csaj vihogott a telefonba, szóval egyből vágtam, hogy ki vagyok hangosítva. Mondtam, hogy mi járatban hívom, erre elakadt a szava, hogy na most megleptem, és mondta, hogy meséljek a srácról. Én meg inkább elköszöntem, hogy szerintem mégse lenne jó ötlet.

2022. jún. 9. 08:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!