Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A minap bementem egy öltönyház...

Tibke kérdése:

A minap bementem egy öltönyházba venni egy inget és egy gyönyörű szép lány szolgált ki. Nagyon kedves volt. Azóta egyfolytában rá gondolok arra a pár percre amit beszéltünk. Szerintetek ez szerelem vagy csak valami fellángolás.Szerintetek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 13. 16:18
 1/9 anonim válasza:
Felnőtt párkapcsolatok kategória!
2022. jún. 13. 16:20
 2/9 anonim válasza:
Szerintem meg tini. :)
2022. jún. 13. 16:23
 3/9 Noren1989 válasza:
Szerintem meg szexualitàs -> merevedés kezelése.
2022. jún. 13. 16:33
 4/9 anonim válasza:

szerintem az a dolga, hogy kedves legyen :D

menj vissza, hívd el randira és kiderül, ha nemet mond, ne csüggedj, barátja van vagy csak nem tetszel neki, ez nem azt jelenti hogy reménytelen vagy :)


drukkolok!


27F


és írj, hogy lett e randi! :D

2022. jún. 13. 16:33
 5/9 anonim válasza:
A boltosoknak ki van adva, hogy a vevőkhöz kedvesnek kell lenniük. Semmit ne gondolj mellé, bele, hozzá.
2022. jún. 13. 17:46
 6/9 anonim válasza:
Egyik sem, a lány a munkáját végezte, amiért fizetést kap. Rettenetesen kellemetlen nekik amikor egy vevő ezt túlgondolja, és ugyanazzal a kedvességgel, közvetlenséggel kell valahogyan elutasítaniuk amivel kiszolgálták.
2022. jún. 13. 18:01
 7/9 anonim válasza:

#5 Nem is azt írta, csak az érzést, amit kiváltott belőle.


Lehet fellángolás, ez akkor derül ki, ha elhívod randira.

2022. jún. 13. 18:08
 8/9 anonim válasza:
Ha csak felmerül benned, hogy ez a szerelem mutatja, hogy milyen elképesztően felszínes vagy.
2022. jún. 13. 18:22
 9/9 anonim válasza:

Szerintem nagyon vágysz már erre az érzésre (ami teljesen rendben van) és ki vagy élezve mindenre, ami jel lehet. Nem voltunk ott, lehet, hogy az általános, kedves kiszolgáláson túl tényleg volt valami plusz benne és esetleg megtetszettél neki... szerintem ha visszamész még vásárolni, akkor érdemes valahogy megkérdezni, hogy lenne-e kedve munka után meginni egy kávét valamikor - de valami könnyen elutasítható, nem nyomulós módon.


Valóban teljesen lehet, hogy a munkaköréből kifolyólag kedves, segítőkész és kellemetlen neki az ilyesmi... de ugyanúgy az is lehet, hogy reménykedik, hogy belépsz még azon az ajtón.


Szerintem egy tapintatos, óvatos próbát megér teljesen :)

2022. jún. 17. 13:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!