Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 20-33 éves körüli pasik,...

20-33 éves körüli pasik, lenne kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

28 éves aktív vagyok, nyitott és érdeklődő személyiség aki szívesen ismer meg új embereket és köt új ismeretségeket :)


Jelenleg számítástechnikában dolgozok főállásban, de nem mondanám magamat a tipikus kocka sztereotípiának, főleg mivel utóbbi időben egyre nagyobb hangsúlyt fektettem arra hogy kimozduljak a természetbe (a covid időszak alatt meg főleg) meg persze a szociális kapcsolatok építésére és azok ápolására, emellett meg megrögzött könyvmoly is vagyok :) (eredeti szakmám alapján könyvtárosnak tanultam de végül átképeztem magam)


Erősen érzelmi-központú vagyok, meglehetős gyengém az ölegetés, bújás meg minden ami romantika (ahogy szoktam mondani: lehet szenvedély nélkül élni, csak nem érdemes). Fontos számomra az őszinteség és hogy kapcsolati téren mindkét fél ugyanolyan fontos és megbecsült legyen és hogy a kapcsolat sose érződjön börtönként egyik fél számára sem.

Fontos számomra hogy a páromnak meg magamnak is ugyanúgy legyen ideje családra/barátokra/stb, de hogy emellett bőven szánjunk időt egymásra is, a közös élményekre



Régebben próbálkoztam alkalmi dolgokkal de nem igazán váltotta be a számításaimat így csak és kizárólag hosszabb távra keresek zárt kapcsolatot, számomra az "ideális partner" alapvetően olyasvalaki aki ugyanúgy vágyik egy kölcsönös érzelmi és megbecsülésen alapuló kapcsolatra, őszinte magával és másokkal, nem fél kimutatni a gyengeségeit (elvégre senki se tökéletes és ez tesz minket igazán emberré), de legfőképpen olyasvalaki, aki kitart a párja mellett jóban-rosszban egyaránt.



2022. jún. 22. 05:30
1 2
 1/12 anonim válasza:

Értelmes vagy,szimpatikus és korrekten leírod,amit szeretnél.Már ez is dicséretes és ritka manapság.


Egyet higgy el nekem,és fontold meg! Olyat,aki kitart melletted jóban és rosszban nem fogsz találni. És mindezt mondom Neked három nagyon jól induló,de éppen olyan csúnyán végződő szerelmi és egyuttélős kapcsolattal a hátam mögött.Barátaim , ismerőseim/ melegek/ között sincs olyan,aki tartós kapcsolatot tudott volna alakítani , sajnos másfél két évnél tovább a fiatalok képtelenek tovább egy kapcsolatban maradni.

2022. jún. 22. 05:43
 2/12 anonim válasza:
A cím alapján azt hittem (jó, adtam néhány szazalék esélyt neki...), Hogy megtörtént a csoda, és egy lány vagy nó keres partnert magának. A harmadik szónál kiderült, hogy nem.
2022. jún. 22. 06:41
 3/12 anonim válasza:
nem
2022. jún. 22. 06:43
 4/12 anonim válasza:
Melyik város?
2022. jún. 22. 07:20
 5/12 anonim válasza:
Nem, soha.
2022. jún. 22. 08:00
 6/12 anonim válasza:
A hashtagig elhittem. Ezt a lyukra futást cűűű ez a kemény nem az élet.
2022. jún. 22. 08:39
 7/12 anonim válasza:
Ezt de benéztem🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2022. jún. 22. 11:44
 8/12 anonim válasza:
De csak semmi buzulás.
2022. jún. 22. 18:44
 9/12 anonim válasza:
A kerdest tedd fel magadnak kerlek, oszinten valaszolj ra: szivesen ismersz meg uj embereket? Vagy szivesen lepsz le mielott megismersz valakit? A kerdes koltoi, de erdekel, hogy veszed a lapot, avagy sem:)
2022. jún. 26. 08:44
 10/12 A kérdező kommentje:

9: értem a célzást és nem, nem szokásom ismerkedés során lelépni :)


Szerintem az egy baromira gyerekes szokás és meglehetősen visszatetsző viselkedés is.

2022. jún. 26. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!