Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok !! Ismerkednétek egy...

Lányok !! Ismerkednétek egy nem hétköznapi férfival aki nem szeretne gyereket?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok és Miskolcon lakom :)

2022. jún. 28. 15:59
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
Ah jolvan jogos valóban.. De azért sorsod Borsod..😌
2022. jún. 28. 17:12
 12/31 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fekete, megnyugodhatsz :D

Próbálok én mindenhol ismerkedni, de sajnos néha úgy érzem csak álmodozom :D

Nehéz olyan nőt találni aki nem szeretne gyereket, és akinek nem lenne legalább egy háziállata a lakásban akit annyira szeret mint a saját gyerekét.

2022. jún. 28. 17:17
 13/31 anonim válasza:

Én ha a helyedben lennék, az összes partnerkeresőre felraknám magam. Mert a nagyszámok törvénye azokra is igaz.

ha csak 10 nőre próbálsz rá, akkor csak telik az idő és semmi eredmény, de ha 500 akár formázott de jó üzenetet küldesz el, abból lehet hogy lesz kb 15-20 aki válaszol. És onnantól fogva te választasz ezekből. És ennyi.

2022. jún. 28. 17:20
 14/31 A kérdező kommentje:
Másfél év alatt szerintem pár 10 ezer nőt simán balra húztam :D
2022. jún. 28. 17:23
 15/31 anonim válasza:
A gyereket még értem. De mi a baj a házi állattal? Félsz hogy morzsika elvonja a figyelmet tőled?
2022. jún. 28. 17:24
 16/31 A kérdező kommentje:

Olvastam a napokban egy Tinder profilt, amiben a nő azt írta hogy életében az első férfi mindig is a kis tacskója lesz.

Miért akarnék én bárkinél is második lenni?

Bár gyanítom az se lennék , hanem inkább tizedik, de mindegy is :D

Itt is kettős mérce figyelhető meg, mert a nőnek lehet a kutyája, macskája az első, de ha mondjuk egy férfi sok időt tölt a szüleinél, vagy az anyja nagyon fontos neki , akkor már fel vannak háborodva hogy miért nem ő számára a fontosabb.

Illetve sajnos a volt kapcsolatomban így is engedtem hogy egy évre nálunk legyen egy macska, pontosabban az én lakásomban, és voltam párszor választás elé állítva hogyha nem maradhat a macska, akkor megy ő is.

Szóval nem volt számomra egy kellemes dolog, nem csak ezek miatt, hanem mert szerintem egy macska nem való lakásba.

2022. jún. 28. 17:31
 17/31 anonim válasza:
Megértem a háziállatos dolgot is. Én is éltem nővel, akinél volt kutya. Simán feldobtam a lányt a konyhapultra bugyi nélkül és már dugtam volna (ő is akarta-élvezte), erre nem odajött a kikutya és ugatott ? Na aztán ilyenkor kizökkensz az élményből az egész hangulatnak annyi. Amikor nem megbeszélve akarsz egy jót szeretkezni, előkészületekkel és hasonlókkal, akkor a háziállat tönkreteszi egy pillanat alatt.
2022. jún. 28. 17:33
 18/31 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem az állatokat, van is 2 macskám, de nem az én lakásomban, mert nem oda való.
2022. jún. 28. 17:34
 19/31 anonim válasza:

Najo mondjuk ezek elég drasztikus példák szerintem, de azért érthető. Nekem kisállataim voltak csak, de sose gondoltam úgy rájuk, mint valami gyerek pótlékra. Szerettem őket nagyon és mint felelős állattartó nyilván mindent megtettem volna értük, az egészségük érdekében stb.

De nekem azért az a tapasztalatom h elég sok nő van aki nem akar gyereket, Lehet érdemes lenne kifejezetten ilyen gyerek mentes közegben ismerkedni

2022. jún. 28. 17:40
 20/31 A kérdező kommentje:

Próbáltam sok dolgot, de élőben nem tudok ilyen gyermekmentes közeget, és internetes oldalak se nagyon vannak sajnos.

Itt is azért vagyok fenn, és mellett sok társkereső oldalon is, de az a tapasztalatom hogy a nők kb 95%-a szeretne gyereket, aki pedig nem az meg ilyen rocker, punk stílust és életvitelt képvisel :D

De szívesen meghallgatok ötleteket, vagy ha esetleg ismertek olyan nőket akik nem szeretnének gyereket, örömmel venném ha bemutatnátok nekik ;)

2022. jún. 28. 17:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!