Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha 1 éven belül külföldre...

Ha 1 éven belül külföldre szeretnék költözni, hogyan ismerkedjek, keressek párt? Ráadásul közel középkorú nő vagyok, úgy alakult az életem, ahogy.

Figyelt kérdés
2022. júl. 6. 19:05
1 2
 1/13 franciasrac válasza:

Hova mész?

Amúgy menj olyan szervezetekbe ahol találkozni lehet másokkal, olyan oldalakra is keress, biztos nem egyedül vagy ebben a helyzetben, sörözőbe, diszkóba meg ilyenekbe is mehetsz

2022. júl. 6. 19:36
 2/13 anonim válasza:
Ha Magyarországon sem boldogultál ott sem fogsz ;) Én egy igazi életrevaló nagyon komoly céltudatos és sármos hölgy vagyok nekem sem Magyarországon sem külföldön nem volt bajom a megélhetéssel, Svájci állampolgár vagyok 5 éve mert megtehetem a keresetem meg olyan hogy rosszul lennél ha leírnám
2022. júl. 6. 19:37
 3/13 A kérdező kommentje:
Nőként az átlag felett keresek, IT területen, sportolok stb. Azt hiszem, boldogultam. A többi politika nagyrészt, az meg nem ide tartozik.
2022. júl. 6. 19:38
 4/13 anonim válasza:
Ha a nyelvtudás megvan, pont úgy, mint itthon.
2022. júl. 6. 19:43
 5/13 anonim válasza:
2. Te már túl rég óta élhetsz Svájcban... Nőre nem használjuk a sármos jelzőt! Férfias, jóképűt jelent.
2022. júl. 6. 20:06
 6/13 anonim válasza:

A bánatnak kell beleállni mindenkibe?! De úgy komolyan, lehet, hogy svácji állampolgár vagy, de ezt a tipikus magyar hozzáállást továbbra is képviseled. Gratulálok az elért eredményekhez, az állampolgársághoz, hogy minden körülmények között megálltad a helyed. Üdv.


Kérdező, azt gondolom, hogy az IT pont egy olyan terület, amivel kb mindehol találsz valamit.


Azt mondanám, hogy a nyelvtudás valóban fontosabb a kérdés szempontjából, ha külföldi ismerkedésben is gondolkozol.

Ezen felül a személyes skillek játszanak nagyobb szerepet, mármint ismerkedni minden nyelven lehet, az, hogy ki mennyire képes rá, az csak az illetőtől függ. Ezt mi, ismeretlenül nem tudjuk megítélni, nem is nekünk kell.



Ha a kérdés inkább arra vonatkozik, hogy itthon hogyan ismerkedj, annak tükrében, hoyg te külföldre készülsz, arra meg a fentiek mellett (értsd: skillek)azt tudom mondani, hasonló gondolkodású célcsoportot kell keresned , vagy olyanokat, akiknek nem probléma, hogy virtuálisan váltok barátok maradni. Ha kapcsolatot keresel, akkor meg hasonló célcsoport és/vagy távkapcsolat opció. Nyilván ez megint tőled is függ.



Célcsoport alatt meg azt értem, akik nem akarnak elküldeni a búsba, mert mániákus idióták, hogy hát de épül-szépül, most mi van?!


Sok ikert neked, kérdező!

2022. júl. 6. 20:21
 7/13 A kérdező kommentje:

Szerintem is hagyjátok abba a veszekedést és a másikba való beleállást!!



Köszönöm szépen, 7-es!


Igazából már vágyom egy párkapcsolatra, az is kérdéses, hogy annak tudatában, hogy kimegyek, hogyan, meg az is, hogyha kint ismerkednék, van-e esélyem. :D

2022. júl. 6. 20:25
 8/13 anonim válasza:
Elvileg bárhol találhatsz valakit, ez föleg a véletlenen múlik, szerintem ha el költözni akarsz külföldre, akkor elöször ezt rendezd le, utána van értelme keresgélni
2022. júl. 6. 21:39
 9/13 anonim válasza:

9,ez azért durva volt, tudod mennyi az átlag bér?

300 körül vagy felette keres, az már nem mondható kevésnek :)

Más kérdés mire elég :)

2022. júl. 6. 22:35
 10/13 A kérdező kommentje:

Németország nyugati részére gondoltam főleg. Kisebb településen jobban érezném magam, de első körben nyilván részletkérdés.

Svájcnak nagyon örülnék, de valószínűleg esélytelen. Maradjunk a realitások talaján.


Viszont ezeket miért privátban kérdezitek meg?

2022. júl. 7. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!