Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szűz és nemszűz lányok egyarán...

Szűz és nemszűz lányok egyaránt! Elhagynátok egy fiút azért, vagy ismerkednétek egyáltalán olyannal aki 20 évesen még nem szexelt? Többi lent

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le a korotokat és hogyy melyik kategóriába tartoztok, illetve, hogy miért hagynátok el a fiút vagy miért nem

2022. júl. 7. 19:02
1 2
 1/15 anonim válasza:
22 vagyok már nem szűz. Én megpróbálnám vele, de hagytam már el fiút mert nem vol jó vele a szex.
2022. júl. 7. 19:06
 2/15 anonim válasza:
20 nem sok, majd tedd fel újra a kérdést 30 évesen
2022. júl. 7. 19:22
 3/15 anonim válasza:
Van párom, ő még sokkal később kezdett el szexelni, mint 20 év... Miért lenne ez probléma? Csinálja (vagy ne csinálja) az ember amikor jólesik neki, erre nincsenek előre megírt szabályok... Eszembe nem jutott volna páromat kiröhögni, hogy ő csak 30 körül kezdett. Aki ehhez nem így áll, az primitív.
2022. júl. 7. 19:26
 4/15 anonim válasza:

3/3


Bölcs vagy, tőled lehet tanulni :) 🤘🤘🍺🍺

2022. júl. 7. 19:59
 5/15 anonim válasza:
4.: Nagyon szépen köszönöm! 🙂
2022. júl. 7. 20:26
 6/15 A kérdező kommentje:

3

Én is megdicsérlek, ez a bölcs gondolkodás.

2022. júl. 7. 20:32
 7/15 anonim válasza:
6.: Nagyon szépen köszönöm neked is Kérdező, jólesik, hogy így gondoljátok! 🙂
2022. júl. 7. 21:04
 8/15 anonim válasza:
copium
2022. júl. 7. 21:05
 9/15 anonim válasza:

Vannak olyan lányok, akik ebből nem csinálnak nagy ügyet, mert nem ezen múlik a szerelem. Az kell, hogy normális legyél, hogy tetszen a belsőd és a külsőd is neki.


Olvastam itt és így reagálok, hogy nem attól függ feltétlen, hogy milyen vagy az ágyban, hogy hányszor próbáltad. Mert lehet ájulásig élveztetted az egyik csajt, a másik ugyanattól meg be se indul. Ehhez az kell, hogy alkalmazkodj, kérdezd meg, mi az amit szeret és akkor csináld azt, bumm, máris elég jó vagy az ágyban. Na meg a másik, hogy ha nem is mondod el az ágyig, hogy te szűz vagy, akkor nem is tudja meg, csak ha elmondod, mert nálad nincs ennek jele, mint a szűzhártya.

2022. júl. 8. 07:21
 10/15 anonim válasza:

Te jó ég!


22 vagyok, páromnàl picit idősebb, bár úgyis én nézek ki a fiatalabbnak..


Én voltam neki az első és nem bántam meg. Figyel rám, szeret, szeretget és kényeztet.


Nincsen ezzel semmi baj, az elején sem nevettem ki, végig támogattam és segítettem neki az elején is ^-^

2022. júl. 8. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!