Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkednék - társat keresek,...

KenisMC kérdése:

Ismerkednék - társat keresek, itt lehetséges ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lányokkal ismerkednék, nem tudom ez itt mennyire megszokott.

Főleg, hogy arc nélkül és egyéb infók nélkül menne a dolog. Tudom, hogy így bárki lehetek és az illető is aki ír nekem lehet kamu profil is stb..

Társkeresőkben rengeteget csalódtam és azt hiszem itt sem jobbak az esélyeim, sőt… viszont én adnék egy esélyt a dolognak.

Pest megyei vagyok és ha valakinek ez felkelti az érdeklődését az írjon ! :)

27F



2022. júl. 8. 12:03
 1/8 anonim válasza:
Egy rövid bemutatóval lehet növelnéd az esélyeid. Pl külső, belső tulajdonságok, pár alap dolog rólad. Ezt csak azért mondom, mert ha valaki még akarna is írni. Meglátja, hogy semmi infó. Akkor nem fog rádírni. :/
2022. júl. 8. 13:18
 2/8 anonim válasza:
Szerintem több esélye van annak, ha mondjuk értelmes válaszokat írsz. Így konkrétan kevés az esélye. Én pl itt ismertem meg a volegenyem, teljesen random irt rám egy kérdésem miatt 4 éve :) Tetszett az okfejtése, szóval beindult a dolog. Sokat beszélgettünk itt, aztán kép csere, kiderült, ugyan abban a kerületben lakunk, majd randi :) Úgyhogy fel a fejjel :)
2022. júl. 8. 14:17
 3/8 Gymnospermatophyta válasza:
A harmadik kérdésed törölték. Azt hittem csak dupláztál de nem, tripláztál. Miért nem lehet egyszer jól átgondolni és azt kiírni? :)
2022. júl. 8. 14:56
 4/8 anonim válasza:
Jó, de akkor mit mondanátok, miket kéne pontosan leírni? Mert én is próbálkoztam, és kaptam a savazást, pedig mindent leírtam magamról, amit úgy éreztem tudni kell, belső, külső tulajdonságok, céljaim, hobbijaim stb. Aztán kaptam sorba a nemeket, meg minden, pedig igenis jó party vagyok
2022. júl. 9. 23:20
 5/8 anonim válasza:
#4 Ha az lennél, már elkeltél volna. :D Valami bibi van, de ezek szerint fogalmad sincs mi az.
2022. júl. 9. 23:22
 6/8 anonim válasza:
#5 egy bibi van, de arról tudok, és módszeresen igyekszem ellene. Azon kívül nem vagyok valami bulizgatós, kijárós csávó, a szakomon 1 lány van, így elég nehéz. De igen, tudom, hogy a legtöbb srácnál jobb választás vagyok, mert ismerem magamat
2022. júl. 10. 06:01
 7/8 anonim válasza:
Őket meg nem, ezek szerint. :) Felszínes megítélésekre alapozni, hogy te mennyivel jobb vagy, a legtaszítóbb dolog. :D
2022. júl. 10. 11:36
 8/8 anonim válasza:
Ez nem felszínes megítélés, hanem tapasztalat. Rengeteg emberrel beszéltem, ahol igenis sok srác csak ki akarja használni az adott kiszemeltet, vagy épp csak egy menet és csokkolom, vagy épp a stílusa elég undorító. Azért mondtam, hogy a legtöbb, mert van a haveri társaságom, ahol viszont hozzám hasonlóan normális értékredű srácokkal vagyok körbevéve, és náluk nem tartom magasabbra magamat. Ott teljesen egyenlőek vagyunk, és tudom, hogy nem mi vagyunk az egyetlenek, csak sajna, nem sajna, a srácok kis része olyan mint mi. És te is felszínesen ítélsz meg, mert itt anoniman beszélünk, de élőben ilyenről nem beszélek, mert ez egy anonim oldal, ahol egymásnak segítünk és én itt elmondhatom, amit érzek, amit tapasztalok
2022. júl. 11. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!