Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, ti összejönnétek egy...

Lányok, ti összejönnétek egy biszexuális férfival?

Figyelt kérdés
2022. júl. 13. 17:22
1 2
 11/16 anonim válasza:

10 es azért nem kell általánositani

Attol hogy buzusként nem tetszenek a női popsik hidd el másnak igen😄

2022. júl. 13. 19:16
 12/16 anonim válasza:

"Nem, mert undorodom tőlük, és nem is férfiasak."

Azért ez jó. :D

Ha tudnátok, hogy a fériasság mintaképei közül hány biszex, vagy meleg van valójában...

2022. júl. 13. 19:51
 13/16 anonim válasza:

Passzív biszex vagyok. Eddig összesen egyszer utasítottak el, arra hivatkozva, hogy ő nem tud férfiként tekinteni rám. Az ő dolga. Akinek ettől lesz valaki férfi vagy sem, az egyébként sem az a szint, akivel szeretnék bármi közöset. :-)

Egyébként meg nem panaszkodhatok. A többséget nem érdekelte a "múltam", és volt, aki még izgalamsnak is találta.

2022. júl. 13. 20:04
 14/16 anonim válasza:

Néhányan itt rohadtul frusztráltak :D

Én amúgy nem jönnék össze bi férfival, pedig én is bi vagyok. Egyszerűen nem jön be, hiába fogadom el őket teljesen, és vagyok nyitott barátságra velük.

2022. júl. 13. 20:55
 15/16 anonim válasza:

Nekem bejönne egy bi pasi párként.

41N

2022. júl. 14. 22:32
 16/16 anonim válasza:
Semmiképp. Valahogy számomra nem vonzó, és hiába lehet "elfedni"/burkolni ezt az irányultságot, valahol azért érezhető a stílusán vagy jellemén, vagy akármi másban is az hogy ő olyan beállítottságú.
2022. júl. 15. 23:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!