Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egerben vannak ugymond meleg...

Egerben vannak ugymond meleg emberek?

Figyelt kérdés

Nemsokara a csaladdal Egerbe koltozunk, es nagyon felek hogy nem lesznek barataim mert nem vagyok olyan mint en "atlagos" lany:(

es azt akartam kerdezni hogy Egerben vannak ugymond lmbtq+ tagok akik pl hasonlitanak ram vagy szivesen ismerkednenek?



#Eger #Egri baratokat keresek
2022. júl. 17. 05:19
 1/9 anonim válasza:

Minden élő ember "meleg"..Aki hideg az már halott.


"Harminchat fokos lázban égek mindig"

2022. júl. 17. 05:48
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi nem errol beszeltem bar ezt te is tudod, de mondjuk igazad van haha.
2022. júl. 17. 05:51
 3/9 anonim válasza:
Ne aggódj a világ úgyis globálisan felmelegedik!
2022. júl. 17. 07:09
 4/9 anonim válasza:
ugyan nem vagyok odavalósi , de ne aggódj mert melegek mindenhol vannak . Szerintem nem lesz probléma hogy nem vagy átlagos , földi halandó heterók is jól kijönnek a queerekkel ;)
2022. júl. 17. 11:25
 5/9 A kérdező kommentje:
4-Es hat igazad van, de elegge felek mivan ha nem fognak birni mert nem vagyok olyan mint ök vagy ilyesmi...bar elmeletileg jo szemelyisegu ember vagyok, csak attol meg egy kicsit para uj varosba koltozni es teljesen uj emberek koze menni
2022. júl. 17. 12:10
 6/9 anonim válasza:

nem lesz semmi gond hidd el . csak legyél kedves es maradj hű magadhoz , akik így nem fogadnak el azok nem is érdemesek a figyelmedre. Azt viszont remélem tudod hogy nem fog mindenki kedvelni és ezt nekem is nehéz volt elfogadni . Ha rosszul éreznéd magadat valami ilyen miatt akkor csak tedd fel a kérdést , hogy te alapból szimpatikusnak tartod-e az illetőt ( erre a válasz sokszor egyébként nem ) .

Ja és szerintem ne félelmetes dologként tekints erre hanem hogy itt egy új lehetőség , tiszta lappal kezdhetsz .

2022. júl. 18. 17:30
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os, köszönöm ez kedves ès igazad van
2022. júl. 18. 22:54
 8/9 anonim válasza:
Ohh nem tudok neked üzit küldeni, de ha lárod esetleg ezt a választ akkor írj :)) Egri vagyok
2022. júl. 26. 20:24
 9/9 anonim válasza:
Biztosan, mindenütt vannak. Én ugyan nem vagyok az, de ismerek pár embert. A lényeg az hogy ne úgy nézz magadra mint egy különcre. Nem melegek is barátkoznak melegekkel és fordítva ez így van rendjén. Van meleg közösség (általában gyorsan alakulnak a kapcsolatok és könnyen megtalálják egymást), de én azt javaslom ne nemi identitás alapján próbálj magadnak társaságot keresni, ne szigeteld el magad. Sok szerencsét.
2023. máj. 5. 06:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!