Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » BBW/SSBBW /telt idomokkal...

BBW/SSBBW /telt idomokkal rendelkező/ nők ismerkednétek/ összejönnétek egy sportos megjelenésű kicsit izmos, magas külsejű férfival?

Figyelt kérdés

Első sorban arra lennék kíváncsi hogy tetszik-e nektek ez a megjelenés, mit gondoltok erről?


Lehetőleg komoly válaszokat várok, mit gondoltok erről?



2022. júl. 20. 12:50
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nekem a testénél sokkal inkább számít az arca és a haja, hogyha mindenképpen a külsőre akarunk fókuszálni.

De szerintem a legtöbb ilyen nő nevében mondhatom, hogy nálunk tényleg nagyon sokat számít a belső, hogy hogyan bánnak velük, hogy viszonyulnak az alakunkhoz, és hogyan reagálnak, ha esetleg vannak alkalmak, amikor nem érezzük jól magunkat a bőrünkben, és nem érezzük magunkat elégnek.

A többi meg szerintem egyéni, hogy éppen kinek ki jön be, vannak izmos férfiak, akik tetszenek, olyanok is, akik nem. De én pl ismerkedtem már nagyon magas, vékony sráccal, de nálam alacsonyabb, szintén nagydarab, dundi sráccal is. Szóval szerintem maga az, hogy az egyének mennyire passzolnak össze, az lesz a lényeg. Lehet, hogy meghalnék valakiért, annyira bejön a külseje, de 2 perc beszélgetés után idegesítjük egymást

2022. júl. 20. 12:56
 2/11 anonim válasza:
Ha csak a testét nézzük, akkor elsősorban a mackós pasikat kedvelem. De ha nem pálcika, és szélte is van, nem az a keskeny/vékony fajta, akkor nem zavarna. Főleg, ha tudom, hogy tényleg tetszem neki.
2022. júl. 20. 14:07
 3/11 anonim válasza:
Az, hogy kivel jönnék össze, attól függ, hogy megvan e a vonzalom, megfog e a kisugárzása. Lehet valaki izmos, magas, ha egyszerűen nem fog meg, akkor nem fogok vele összejönni. De lehet valaki ducibb és alacsonyabb is, ha olyan kisugárzása van. A kérdésre válaszolva igen, ha meg lenne a vonzalom, összejönnék ilyennel, ha nem, akkor nem.
2022. júl. 20. 14:09
 4/11 A kérdező kommentje:
Érdekes dolgok ezek, élőben valahogy nem ezt tapasztalom :D
2022. júl. 20. 16:26
 5/11 anonim válasza:
" magas külsejű férfi "- Így sem hallottam még :)))
2022. júl. 20. 19:11
 6/11 A kérdező kommentje:
Magas, de arányos külsejű így értettem
2022. júl. 20. 20:22
 7/11 anonim válasza:
Igen
2022. júl. 21. 13:06
 8/11 anonim válasza:

1es nagyon jól szólt, ott a maximális igazság :)

De hogy a kérdésre is válaszoljak igen, nekem bejönnek a vékonyabb sportos pasik. Is. :)

2022. júl. 21. 23:58
 9/11 anonim válasza:

Nem tudom h van e itt olyan holgy aki ismerkedni ssbbw kedvelo urral de ha van irjon batran privatban

22//F

2022. júl. 23. 04:34
 10/11 anonim válasza:
Aki gondolja és tényleg extrán kövér nőt keresne maga mellé, az írhat nyugodtan :)
2022. aug. 11. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!