Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Gamer lányok! Lenne kedvetek...

Gamer lányok! Lenne kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nehéz úgy párt találni, ha nincs legalább egy közös elfoglaltság, amit mindkét fél szívesen űz. Számomra ez online vagy offline játékot jelent. Barátságokat is ezen keresztül szoktam kötni, mert otthon ülős típus vagyok. Viszont szeretek edzeni is alkalomadtán. Nem vagyok elhízott és vékony se. Ha nem riaszt el az se, hogy 30 fölött vagyok, akkor szívesen ismerkednék komoly kapcsolat céljából.
2022. júl. 21. 14:07
 1/3 anonim válasza:
Lenne de max 25 évessel
2022. júl. 21. 18:58
 2/3 anonim válasza:
A műtétek óta már nem vagyok lány, és a korom miatt gamernek sem tartom magam. de a Super Marioban mindig turbó módban teljesítettem a pályákat. Ez azért számít nem?
2022. júl. 22. 06:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Szeretnék majd családot egy nap, de a korombeli nők azonnal akarják a gyereket vagy egyáltalán nem is vágynak utánpótlásra. 25 ideális lenne számomra, mert már érett annyira, hogy tudjunk más dolgokról is beszélgetni a sablon témákon kívül, és vágyik arra, hogy picivel több tapasztalata legyen a férfinak, mint a korabelieknek.
2022. júl. 22. 14:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!