Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hány évesen utasítottak...

Hány évesen utasítottak vissza először?

Figyelt kérdés
És hogyan?

2022. júl. 25. 06:51
1 2
 1/15 anonim válasza:
14 éves voltam és megismertem egy lányt, akibe nagyon könnyen és gyorsan belehabarodtam, de neki végül lett valakije és friendzoneba kerültem, egy ideig nem tudtam ezzel kiegyezni ezért hol hanyagoltam, hol nem, attól függ lelkileg, hogy voltam. Majd nekem is lettek kapcsolataim és túlléptem ezen a viszonzatlan szerelmen, azóta is jó barátok vagyunk igazából és már egyikünk se akar se többet se kevesebbet. Röviden tömören ennyi. Ennek 7 éve augusztusban.
2022. júl. 25. 07:00
 2/15 anonim válasza:
Kimondva még senki sem, kimondatlanul már 6 éves korom óta folyamatosan. 21/F
2022. júl. 25. 07:27
 3/15 anonim válasza:

15 évesen, nagyon jól kijöttem egy sráccal, elvileg az érzések kölcsönösek voltak, de végül amiatt mondta, hogy legyen vége, hogy messze laktunk egymástól.

Kifejezetten olyan, hogy amiatt utasítottak el, mert nem jöttem be a srácnak 16 évesen volt.

2022. júl. 25. 07:31
 4/15 anonim válasza:
Nem lett konkrétan kimondva, de 13. A srác nagyon bejött nekem... de nagyon nagy valószínűsége volt, hogy neki más tetszik... szóval ehm... még mindig vannak nagyon csekély esélyeim nála, hiszen még azóta sem lett barátnője. De egyelőre friendzone maradtunk. :)
2022. júl. 25. 10:02
 5/15 anonim válasza:
#4 vagyok. Ne jelentsetek fel, mert nem 13 éves vagyok😂 csak még azóta sem tudtam elfelejteni... nagyon szerettem. És lehet még mindig szeretem is :(
2022. júl. 25. 10:03
 6/15 anonim válasza:
4-es, ez annyira szomorú és sajnálom. Nekem a legdurvább elutasításom az volt, amikor láthatóan próbálkoztam egy lánynál (19 voltam) és ő is kedvelt engem, de egy szót sem szólt hogy van barátja, ameddig meg nem láttam a telóján a képernyővédő fotót. Addigra ténylegesen beleszerettem abba a lányba és hatalmas csalódás volt az egész. Szerencsére a mai napig közeli barátok vagyunk, de azóta sem tudok senki iránt érezni semmit, mert szimplán akkorát sérültem, hogy azt még a mai napig is hordozom. Úgyhogy nem vagy egyedül és örülök, hogy te tudsz érezni, mert én azóta is vágyok kapcsolatra, de egyszerűen nem merek semmi komolyat érezni azon kívül, hogy tetszik az illető
2022. júl. 25. 10:22
 7/15 anonim válasza:
6 -os. Én is akkor gondoltam azt, hogy valószínű nem jövök be neki, mikor véletlenül láttam egy beszélgetését messengeren (mögötte ültem a buszon és úgy emelte fel pár pillanatra a kezét, amiben a telója volt, hogy pont láttam). Csak elküldött szivecskéket láttam... és mivel srác, dongolom nem az anyjának vagy tesójának küldözget ilyeneket. 😅😅
2022. júl. 25. 13:02
 8/15 anonim válasza:
Nem szoktam olyannak elmondani h bejon vagy randira hivni akin nemlatom h enis neki igy semmikor. De volt par eleg kellemetlen szakitas amibol en jottem ki rosszul es honapokig depiztem
2022. júl. 25. 13:32
 9/15 anonim válasza:
Velem általában elutasítóak voltak az emberek mindig, nem csak párkeresésben. Nem tudom felidézni, hogy mi volt az első. Szóval inkább úgy írom hogy 24 évesen volt először, hogy nem utasítottak vissza.
2022. júl. 25. 15:04
 10/15 anonim válasza:
Igazából sose, de cserébe nem is túl érdeklődőek.
2022. júl. 25. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!