Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tata és körzetében lenne...

Tata és körzetében lenne olyan lány aki szeretne ismerkedni? 23/F

Figyelt kérdés

Hosszútávú kapcsolatot szeretnék.

Magamról pár szó: 23 éves fiú vagyok, egyetemre járok, szeretek kirándulni, úszni, filmet nézni, nem nagyon szoktam buliba járni (1-2x egy évben), odaadó vagyok és vicces.

18 és 25 év között keresek egy lányt, akivel szebbé tehetjük egymás életét.

Külsőleg csak annyi "elvárásom" van, hogy igényes legyen, számomra fontosabbak a belső tulajdonságok (mint pl. megbízható, céltudatos, őszinte, szerető, humoros).



2022. júl. 26. 18:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem semmi kérdező hogy 24 óra 1 db válasz nem jött még nőtől, de ha a nők akarnak ismerkedni akkor már 22 válaszuk van. Csak nekik lehetnek elvárásaik nekünk már nem. 22F
2022. júl. 27. 18:01
 2/14 anonim válasza:
Én sem értem srácok, mi a fasz van? Most egyedül fogunk meghalni? 🤣. Ugyanennyi idős vagyok és ugyanezzel küzdök. Sportolok, jóképű vagyok (tényleg, persze nyilván nem Brad Pitt szint), intelligens, empatikus, fontosak számomra az emberi erények, értékek, etika, elég érzékeny és tapintatos vagyok emellett. Már kis túlzással megvalósul nálam a görög isten az ágyban és lágyan, érzékien szerető, beszélgetésekre nyitott társ délelőtt féle álomkombó. Egyedüli hátrányom, az egzisztencia, nem vagyok szegény, de egyelőre elég kisgyerek vagyok még, nincsen jól fizető meló, autó, saját lakás. Viszont 22-23 évesen 16-20 évesek közt válogatok főleg egyrészt. Másrészt ezt csak én tudom, annyit mondtam egyéni vállalkozó vagyok, nem tudják mennyit kereshetek, a családom milyen gazdag, a képekből nem derül ki. A lányok nagy része vissza se ír, társkeresőn se. Ami pofátlanabb, nem egy csinálta meg, hogy belikeol, utána kiveszi, amikor írok neki, és nem tinderen, mert ott taktika, a nagy létszám miatt, hanem egy párszáz fős kis társkeresőn. De olyan csaj, hogy full béna, előnytelen képe van, semmi fizikum, alapból csúnya és ő válogat 🤣. Leírás 0. A kérdező is leírt egy olyan bemutatkozást, hogy átlag feletti intelligencia, műveltség, kulturáltság rögtön lejön. Egyetlen hátrány hogy nem budapesti, én még az is vagyok. Szóval a legszebb az volt, amikor likeolt az egyik, majd amikor irogattam neki, elkezdett ignorálni, de így másnaptol, a like után. Épp érettségizett, külföldön volt, mondom lehet azért. Hetekkel később nagy nehezen kiderül, hogy amúgy ő nála én nem is játszom, és ez volt a taktika, hogy majd ha ignorál egy idő után kapcsolok, hogy gyökér és keresek mást. 🤣. És ezt a pofámba mondja, mint kulturált eljárás, miután belikeol, én érdeklődök felőle, majd elhivom randizni és válaszra sem méltat. És alapvetően legalább egy helyes csaj volt, de lepusztult, lestrapalt feje van már 20 évesen, cigizik évek óta, púpos háta, 1,76 magas (én 1,82), és 60 kg, de úgy hogy kövér kissé, mert izom semmi nincs rajta, ami a formákat adná. Százszor jobb pasi vagyok nála is, olyan combjaim, fenekem van, 150 kg-val guggolgatok, és akkor ő válogat. Tinderen basszus a kövér csajok vagy a max közepes, de inkább csúnyák vagy az olyan arrogáns kamuk matchelnek velem, ahol írja hogy valszeg úgyse ír vissza, meg egyetlen téma instan hogy kérdezz felelek és akkor nokedlik kérdezik 10/? meg randi?, Vélemény?, A hercegnő meg osztogatja őket. Ilyen mély primitív szint. Sőt most van még egy kategória, akik a középső ujjukat mutogatják a fotón, meg a barátnője ott hány a wcbe épp a háttérben. És akkor valogassak. De megmondom őszintén én azokra se fanyalodnek rá, akik elvannak szállva maguktól és úgyse matchelek velük, mert ők az instasztarok. 12 egy tucat kinézet, fotók, jellem, semmi extrat nem tud felmutatni, sem írásban, sem képen, érdektelenek. Combjai semmi, 40 kg alatt nyoszorogne guggolásnál. Benézek a tükörbe és jobb az amit ott látok. Olyan szinten el vannak szállva ezek a lányok, hogy az elképesztő. Én arra gyanakszom, hogy az a kevés normális meg ilyen baráti, iskolai kapcsolatokon keresztül ismerkedik. Benne vagy egy körben és nem tinderezik, mert sok az idióta fiú is, sok időt elvesz stb. Csak ez meg az a baj, hogy szerencse kérdése is. Jártam 4 iskolába de nem volt olyan lány társaság, a barátaimon keresztül se, ahol tudtam volna ismerkedni, valahogy peches voltam. Azóta edzek, dolgozok, munkában nincs. Az a baj, hogy bulikon se lehet jól ismerkedni, mert nem azért mennek az emberek, meg egyedül nincs kedvem eljárni, járok koncertekre, de az semmi. Egyszerűen nem tudok ezekbe a körökbe bekerülni. Erőemelők közt is pechemre nincs korombeli, elérhető csaj, aki tetszik. Jártam többféle közösségbe, társasjátékozni eljártam neha, de valahogy nem, idősebbek, nem sportos, nem az én típusom volt ott. De most látom hogy a kérdezonek se megy az egyetemen. Az a baj, hogy akkor se tartom jónak Hogy egy tinder, egy online társkereső ennyire ne működjon. Hogy az ember ír csajoknak, és nem ír vissza, ignoral, leszar. Honnan tudja amikor még nem is ismer? Lehet egy főnyeremény vagyok. Na, mindegy csak felidegelem magam ezen a hulladék társaságon.
2022. júl. 28. 09:46
 3/14 anonim válasza:
Jól van azért picit megnyugodtam. 52 éves vagyok 160 kg és 14 éve alkoholista amióta meghalt az asszony. Gondoltam rá, hogy újra kéne kezdenem valakivel, de hát eléggé szét vagyok folyva. Azt hittem ezért nem írnak nekem nők, de úgy látszik másnak sem.
2022. júl. 28. 11:19
 4/14 anonim válasza:

22 vagyok jolnézek ki van lóvém,házam,kocsi(nem nagyzolásból írom)stb.Roppant elkeserítő az életem kapcsolatok terén 17 évesen voltam utoljára kapcsolatban😂

Igaz egyáltalám nemjárok discoba ahol lehetne valami.

Azt hogy hosszútávú kapcsolatot keresel még véletlense említsd meg mert 99%-ban leleszel koptatva ebben a korosztályban.

Ezt csak azért írom hogy nagyon sokan vagyunk manapság így főleg akik nem discóznak hogy nincs nő.Azt javaslom hogy az egyetemen keress valakit ott még egyszerű mert utánna sokkal nehezebb lesz lásd az én esetem.

2022. júl. 28. 18:04
 5/14 anonim válasza:
Jaj megjöttek a "tökéletes pasik" akik valamilyen rejtélyes okból mégse találnak maguknak barátnőt, és itt a gyakorin próbálkoznak. Elgondolkoztatok azon srácok, hogy akkor van mégis valami bibi? Nyilván nem, mert itt vagytok és siránkoztok. Valószínűleg nem vagytok elég jóképűek, messze nem annyira mint amennyire itt beállítjátok magatokat. Az is lehet hogy semmilyen kiállásotok sincsen, vagy egyszerűen unalmasak vagytok és szörnyű veletek beszélgetni.... És ebből az önkritika nélküli önsajnáltatásból úgy jön le hogy tényleg borzalmas beszélgetőpartnerek lehettek..melyik nő akarná ezt a siránkozást hallgatni, főleg amit 2eske produkál...nálad az is sokat mondó hogy a 16 éveseknél is próbálkozol. Találjatok magatoknak hobbit és élőben ismerkedjetek, ne a gyakorin várjátok a csodát.
2022. júl. 29. 01:16
 6/14 anonim válasza:
Egyetértek az előzővel, szerintem is az lehet az egyik probléma hogy annyira nem nézhettek ki túl jól, de viszont csak a tökéletes testű, fitt, karcsú lányokra figyeltek fel
2022. júl. 29. 01:21
 7/14 anonim válasza:
Utolsó kettő válaszolónak abszolút igaza van. Ne itt siránkozzatok, hanem nagyon sürgősen szedjétek össze magatokat, és akkor talán még van egy kis csekély esély arra hogy legyen párotok.
2022. júl. 29. 01:25
 8/14 anonim válasza:
2eske vagyok 🤣. Nekem mondták szép nők, hogy 10/10 vagyok, nyilván van akinek 4/10. A kettő között lehet az igazság, de ez ízlés kérdése. Miért kéne modell arcunak lenni, átlagos arc biztosan megvan. A testem meg viszont elég komoly, mondták csajok hogy izomkolosszus vagyok, amúgy nem, mert szállásan 1,82/80 kg amit elvileg a legjobban szeretnék a lányok, hogy izmos de nem túlságosan. Lányok általában nem edzenek, vagy kis súllyal. Igazából testre baromi válogatós lennék, de nem érdekel annyira, mert lehet változtatni ezért inkább az ambiciot, személyiséget, belső értékeket nézem. A modell csajok pont nem az eseteim. Rosszul vagyok, amikor meglátok egy vékony hosszú combot, meg felkart , egyszerűen azért mert régen nekem olyan volt és nem sokkal utána lettem beteg, úgyhogy ez valszeg berögződés. Alapvetően mindenki érdekel, leginkább a személyiség egyedül, annyi, hogy azért legyen 5 kg-val könnyebb nálam és ne 30% vagy feletti legyen a testzsírja. Nem is tudok modellek közül válogatni mert én mindenkire likeot nyomok pl tinderen és a matchekbol válogatok beszélgetés alapján vagy ha van instaja rairok ott, ha nem több kg, és 30% a tzs, bár Múltkor pont egy dagibb csajra írtam. Minek nekem pár, Btw, boldog vagyok anélkül is, mintha az ember felember lenne, úgy írod utolsó. Sokkal jobb egyedül, mint egy romboló kapcsolatban. mit szedjek magamon össze? Próbálkozok ahol tudok, idommel energiammal. Alapvetően nem itt, viszont annyira nem megy máshol hogy felnéztem ide is, mert emlékeztem és hátha és 10 perc után találtam ezt a kérdést és gondoltam fiúk tapasztalatot cserélünk, kicsit motiváljuk egymást. Ez nem sirankozas, nyilván örülne az ember egy jó kapcsolatnak és kicsit bántja ha nem jön össze, ennyi. Nem tudom miben múlik rajtam, rajtunk és ezt miből következteted ki, amikor nem is ismered a helyzetünk. Alapvetően én a randiig nem jutok el mostmár elég régóta és az összes jó tréning videót megnéztem hogy hogyan kommunikálj jobban a szia, Mizu szintnél. Ha a randiig nem jutok el, hol hibázok, lehetőségem sincs rá 😂.elgondolkoztam mit csinálhatnek másképp, én nem tudom, segíts akkor kérlek. Nincs kiállásom? Felallok 150 kgval a hátamon 😂. A karcsú, fitt csajoknak nincs, akiről azt hiszed álmodozok, mert punci edzést végeznek. Érdekes van 3 egyetemet végzett barátom, egyikkel 4 órákat beszélgetek hetente, másikokkal is hasonló. 10-17 évvel idősebbek nálam. Nekik nem vagyok unalmas, sőt az egyik azt mondja sok emberben csalódott belső értékek terén, ezért nagyon kevés emberrel tart kapcsolatot és én vagyok az egyik, aki ezek közt van, akinek rögtön ír. Tudod nekem ez jelenti a boldogsagot, nem egy rossz kapcsolat, mert az számít hogy legyen párom... Önkritika nyilván releváns ott, ahol a randiig sem jutunk el 😂. 16 évesekkel úgy tudom már törvényes 😅 de ha szeretné, nekem az is kapcsolat ha csak elmegyünk ide, oda, csókolózunk stb.
2022. júl. 31. 17:01
 9/14 anonim válasza:

2eskének

"Nekem mondták szép nők, hogy 10/10 vagyok, nyilván van akinek 4/10. A kettő között lehet az igazság, de ez ízlés kérdése. Miért kéne modell arcunak lenni, átlagos arc biztosan megvan."


Senki nem mondta hogy modellarcúnak kell lenned ahhoz hogy barátnőd legyen, csak te bizonygatod itt állandóan hogy mekkora jóképű 10/10es tökéletes testű kigyúrt adonisz vagy, mintha ez az egyetlen dolog számítana a pártalálásban a lányoknak...


"Minek nekem pár, boldog vagyok anélkül is"

Ja, látom. Csak szabadidődben feljössz a gyakorira siránkozni (de, ez még mindig siránkozás) hogy miért nincs neked barátnőd. Ebben semmi tanácsadás nem volt. Mindannyian kihisztiztétek magatokat hogy mennyire jó palik vagytok, kb csak a "gonosz nők, és igazságtalan élet" mondat hiányzott.


Azon múlik rajtatok, hogy nem bírtok nőkkel beszélgetni. Nem. csak tréning videókat kéne nézegetni, hanem oda is kéne menni a lányokhoz.. Hát ha a randiig se jutsz el a lánnyal akkor valószínű mégiscsak elkövetsz pár hibát.. Pl ha nem vagy elég érdekes, nem tudsz egy értelmes beszélgetést folytatni, akkor minek randizzon veled egy lány?


Szerintem nem tudod mit jelent a kiállás szó, de nem arra gondoltam hány kilót nyomsz ki, hanem hogy milyen a fellépésed... Valószínű amúgy lehet ez lehet az egyik baj, mindent visszakanyarítasz a testedre, hogy mennyire jól nézel ki, milyen izmos vagy, mintha már szerelmes lennél magadba, közben meg a kutyát se érdekli.

Ezt a van 3 egyetemet végzett barátod mondatodat eléggé megmosolyogtam. Ebből mit akartál kihozni? Nekem meg 30-40, vagy még több olyan barátom van akik vagy most járnak velem egyetemre vagy már elvégezték... Az hogy egyetemre jártak és velük tudsz beszélgetni, nem jelenti azt hogy mindenkivel fogsz tudni, és mindenkinek érdekesnek kell téged találnia... Meg gondolom nem lányok, és nem is korodbeliek, ahogy leírtad őket. És az hogy beszélgetsz egyetemet végzetekkel, az önmagában nem teljesítmény.


Igen, önkritika eléggé releváns ott ahol nem jutsz el a randiig sem, mert akkor elég gyorsan lekoptathatott a lány, mert unalmasnak tartott.


"16 évesekkel úgy tudom már törvényes"

Ja, akkor csak ez gátol meg hogy lejjebb menjél korban? Egy 16 éves lány az még egy gyerek, te meg állítólag 22-23 éves férfi vagy, csak gondolom a saját súlycsoportodban annyira nem jön össze hogy muszáj a 16 éveseknél is bepróbálkozni.


Az meg hogy te a csókolózással is beéred arra már nem mondok semmit...ha neked a csókolózás meg a szex a párkapcsolat fővonzereje.. Akkor neked lehet nem barátnő kell hanem prosti, sugarbaby, szexbaba/guminő aztán velük azt csinálsz amit akarsz.

2022. júl. 31. 18:17
 10/14 anonim válasza:

Jaj de egyszerű vagy, jóistenem.mond te nő vagy? Minek jöttél ide? Mi a célod? Védeni a nők becsületét egy 10 ember által látogatott oldalon, mert ezt a kérdést sokan már nem nyitják meg. Nekem nem hiszem hogy akarsz segíteni, mégis rengeteg karaktert, időt energiát szansz arra hogy kioktass és beolvass nekem. Minek, tényleg ez jelenti az örömöt az életedben hogy valakinek célirányosan beszolhatsz hogy egy idióta lúzer? Én nem szóltam be senkinek célirányosan. Van egy tapasztalatom, mondjuk 150 nővel, vagy 1000-el. Lehet peches voltam eddig és elfoglalt, ezert nem jutottam el a jokig. Az hogy te magadra veszed, hogy én azt mondom hogy rossz tapasztalataim vannak nőkkel, az a saját problémad, én nem bántottalak téged, te miért probalsz engem? És akkor ne gondolkodjon az ember negatívan emberekről, sok nőrol, amikor ilyen lelkiszegenyek vagytok, hogy vasárnapi program, 1 órat szánni arra, hogy beolvasok valakinek, akit nem célom felemelni, fejleszteni, csak a kis hülye tudja már hol a helye és faszsagokat beszél. Magyarán energiát számok valamire, amivel nem építek, hanem rombolok. Grat. Egyébként le is írtam hogy tapasztaltaim szerint, több értékes lány is található olyan utakon, hogy ha értelmes társaságot találsz, pld családi barátok, ők ismerősei stb. Csak ők gyakran nem tindereznek vagy nem aktívak, nem találhatók neten, és így baromi nehéz a johoz közel kerülni. Kb tényleg az egyetem egy jó út, én meg a tarsasjatekozassal fogok próbálkozni, vagy diákmunkak esetleg. Az hogy poenkodok a gyurassal és kicsit játszom az onimadot ne vedd már komolyan te szerencsétlen, szerinted ennek van relevanciaja, amikor ismerkedek egy idegennel vagy ténylegesen így gondolok dolgokat, mint egy random fórumra poénosan leírom? Nem tudom amúgy mire gondolsz kiállás alatt, hogy nem vakargatom görbe háttal a fenekem és hangosan, nem motyogva felemelt fejjel köszönök? Errol én arra asszocialtam.h az edzés miatt alapból soha nem mutatkozok ilyen kajlanak, mert az tartást ad ténylegesen, köszönni meg megtanultam az oviban.


Mondom te szerencsétlen, hogy írok neki és nem ír vissza, ignoral, szórakozik velem, nem válaszol ha elhivom randizni. Ebben mi nekem a felelősségem, hogy tudok én itt megmérettetni, amikor esélyt sem kapok? Online társkeresés kezdeményezése annyira egyszerű, hogy az első pár mondatra simán lehet írni egy hatékony algoritmust. Mert nem igazán van választási opciód, annyira nem ismered a másikat. az érdekesebb ott jön, amikor hajlandó veled beszélgetni vagy randira menni, amikor jön többféle elágazás, akkor te milyen témát dobsz be, merre terelsz, onnan lesz egyedi. De nem érted hogy eddig se jutok el online? Élőben ahogy írtam, azért ismerkedek ritkán, mert a munkahelyemen nem tudok, a konditerem ahová járok ott sincs most olyan lány. Nyilván alszok, kutyát sétáltatok, de amúgy ott se találkozok korombelivel se nagyon. Ez a napom nagyrészet alapból elveszi, jártam társasozni, de nem jött be és annyira nem fő hobbim az, nem volt rá időm, kedvem oda is elbuszozni. Koncertekre járok, de én ott nem tudok ismerkedni, eddig nem sikerült, szerintem kevesek tudnak ott a tömegbe. Online meg eddig jutok. Akkor milyen önkritika, unalom, érdekesség? Pld szeretek olvasni és volt hogy felsoroltam, vagy mondtam picit ízelítőnek hogy milyen pszichológiai témák, könyvek, alkotók érdekelnek, hogy milyen zenéket szeretek, mit sportolok, mit dolgozok, az se unalmas. Mitől és hogy kéne átlag emberként érdekesebbnek lennem, hogy valaki egyszer visszaírjon és eljöjjön randizni, aki tetszik legalább picit. Jó, ügyesen megaláztal.a 16 évessel is, őszintén lesz.rom,.annyi H mivel nem volt egy túl jó családi hátterem, alapból a fiúk általában fiatalabbakal ismerkednek és én is fiatalosan nézek ki, plusz sok tapasztalatom sincs, valahogy nem vonz az idősebb, meg szerintem nem is tudnám azt nyújtani egy olyan nőnek, aki lehet pár éven belül már szülni szeretne. Ezért mondtam H fiatalabb és random ennél a 16nal.huztam meg, mert úgy tudom az törvényes. Én nem erőltetek senkire semmit, csak ismerkedni, együttlenni szeretnék, ennyit mondtam, ha akarja, elég max a csokig eljutni évek alatt. Lélekben, fejben simán lehet valaki erettebb a koránál, testben sem egységes az eres, nem gondolom hogy egy átlag 16-17 éves kislány lenne, de akkor jó, oltogass ezen, ha ez a szinted. Ki mondta hogy nekem valami a párkapcsolat fő vonzereje? Százszor leírtam hogy a személyiség érdekel és a közös élmények, minőségi együtt töltött idő... Ítélkezel és prekoncepciokat gyártasz úgy hogy a sztorit csak felszínesen ismered

2022. júl. 31. 20:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!