Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkednél? 28 éves férfi...

Ismerkednél? 28 éves férfi vagyok és keresem a leányzót magam mellé!

Figyelt kérdés

28 éves Budán élö férfi, keresi 18 és 43 év közötti társát.

Magamról röviden,

szerény és értelmes férfi vagyok. Sokan megbizhatónak, magabiztosnak és kitartónak jellemeznek. Rengeteg szeretet rejlik bennem, amellet hogy a munkàm és hivatásomban nem igazán mutathatom ki. Mackós testalkat, sok erövel!

Ha felkeltettem az érdeklödést, privátban írj.


2022. júl. 27. 12:01
 1/8 anonim válasza:
Teccesz
2022. júl. 27. 12:57
 2/8 anonim válasza:
"leányzót"!?
2022. júl. 27. 13:38
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es. Lehet hogy te is. Írjàl, akkor kiderül!
2022. júl. 27. 14:36
 4/8 anonim válasza:

Ez a leányzó egy borzasztó kifejezés, ha ezt használod a hétköznapokban nem csodálom, hogy a GYK-n írsz ki ilyen kérdéseket.


Egyrészt 2022 van, másrészt 28 éves vagy, ne leányzót keress hanem nőt.

2022. júl. 27. 14:53
 5/8 anonim válasza:
Miért? Miként dolgozol ?
2022. júl. 27. 15:18
 6/8 anonim válasza:
De eleve... a "leányzó" megnevezés mellett azzal kezdi, hogy szerén, majd ír magáról egy hosszú ömlengést. :D
2022. júl. 27. 15:48
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát igen. Csak ha bemutatkozik az ember, akkor többet kell írni, mint hogy csak "szia 28 és szerény vagyok, írj ha tetszett". Nem?

Elnézést kérek, ha zavar a leányzó kifejezés, de minden nõben ott bújkál még a kis leányzó.

De ha privátban írna valaki annak nagyon örülnék!

2022. júl. 27. 16:03
 8/8 anonim válasza:
Komolyan ez a sok bunkó, aki mindenbe beleköt itt...szerintem semmi baj nincs a leányzóval és ömlengést sem írt magàról a kérdező. Nekem írhatsz, ha gondolod.
2022. júl. 27. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!