Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt van esély arra hogy...

Itt van esély arra hogy megtaláld a párod?

Figyelt kérdés

Vagy arra se jó hogy ismerkedj mert megbánod.Mik a tapsztalatok?

Férfi vagyok,28 éves,már a családalapításban gondolkozom,de mikor ezt kimondja az ember,huuuuuuu,hát még fiatal vagy stb...de persze tudom,nem itt kellene keresni,bár ha valaki megmondaná hol kell keresni az igazit,az jó lenne,meg egy olyan szemüveg amiben látom az adatokat a nőről,hogy igen érdemes vele megismerkednem.

Ha mégis lenne olyan nő,akivel érdemes lenne megismerkedni,ja és képes lenne költözni is ha úgy alakulna egyszer,akkor várom jelentkezését,Pest megye,de nem Budapest,Magyarország közepe felé lakom.Nem akartam regélni mindent magamról.


2022. júl. 27. 22:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
Itt tuti nem találod meg
2022. júl. 27. 22:55
 2/12 anonim válasza:
Nekem itt 99%-ban csak rossz tapasztalataim vannak, még a normálisabbaknak tűnőkkel sem mész túl sokra, akkor sem, ha a lelked kiteszed értük.
2022. júl. 27. 22:58
 3/12 anonim válasza:
Lehetséges, de ahhoz iszonyat nagy türelem kell, mert sok a troll, vagy aki kuka, vagy aki bunkó. Aztán van kevés normális, azoknak a fele max barátkozni akar, így sok esély nincs, de nem nulla
2022. júl. 28. 00:01
 4/12 anonim válasza:
Tinderen probalkozz
2022. júl. 28. 00:17
 5/12 Huszonegyedikszázad válasza:
Én is inkább kifejezetten ilyen platformot ajánlanék. Ez nem az a hely.
2022. júl. 28. 01:55
 6/12 anonim válasza:
Hogyne lenne, a lottón is van esély, hogy milliomos leszel.
2022. júl. 28. 06:34
 7/12 anonim válasza:
Menj el bulizni és ami fontosabb menj oda lányokhoz. Bókolj nekik, dörgölőzz hozzájuk és ha lesz valaki aki nem zárkózik majd el akkor bumm győztél.
2022. júl. 28. 06:50
 8/12 anonim válasza:
Mi itt, így ismerkedtünk meg a párommal egy hasonló kérdés alatt.
2022. júl. 28. 21:29
 9/12 anonim válasza:

7 komolyan így megy, ha nézel ki valahogy minden nap mást dughatsz 15 és 30 között ezzel a dörgölőzz hozzá stratégiával, ha van saját lakás és kocsi,milyen beszélgetés hangzik el a szituáció közben?

Lányok szerint is így működik?

2022. júl. 29. 07:22
 10/12 anonim válasza:
Szia! Én is ezen gondolkozom lányként.
2022. aug. 4. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!