Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyenek a mai legtöbb 20-30...

Milyenek a mai legtöbb 20-30 év körüli budapesti heteró nők akik velük egykorú férfiakkal ismerkednek?

Figyelt kérdés
Szóval a legtöbb ilyen korosztályú nők nagyon elvannak kényeztetve? főzni tudnak?akarnak gyereket?gazdag férfiakat keresnek?elvárják,hogy legyen kocsija a férfinak?Mennyire bulizós,piálósak? Azok válasza érdekelne akik ilyenekkel ismerkednek.

2022. júl. 29. 13:00
 1/5 anonim válasza:
5 pasi vár rám, szóva nincs időm ilyenekre bocsi
2022. júl. 29. 13:07
 2/5 anonim válasza:

"akik ilyenekkel ismerkednek"


Meg, ha alapból kiveszed a kérdéshez tartozó magyarázatban írt szövegből a kérdőjeleket, és pontra cseréled őket, akkor máris megkapod a kérdező valódi szándékát ezzel az egésszel.

2022. júl. 29. 13:59
 3/5 anonim válasza:
Mindegyik más.. nincs két egyforma nő ebben a korosztályban sem..
2022. júl. 29. 14:39
 4/5 anonim válasza:

Válaszolok sorban mert egy igazi gavallér Úriember vagyok, ráadásul előkelő belvárosi születésű úgyhogy érdemben tudok a kérdésre válaszolni, mivel releváns tapasztalattal rendelkezem.


" Szóval a legtöbb ilyen korosztályú nők nagyon elvannak kényeztetve? "

-Én alapvetően mindig elkényeztetem a hölgyeket, nyaralásokkal, ajándékokkal lepem meg őket (elvégre ki ne szeretné ezeket), viszont akikkel viszonyom volt a helyén tudták kezelni a dolgokat (elképzelhető, hogy azért mert nagyon jó intellektuális készségekkel rendelkezem és alapból esélye nincs egy elkényeztetett leányzónak nálam), sosem éreztem, hogy elvárták volna tőlem, viszont örülni nagyon örültek neki.


"főzni tudnak?"

-Javarészt igen tudnak, de nem kellett ezt a művészetet gyakorolniuk a társaságomban és ők is jobban preferálták, ha beültünk valahová vagy a lakásba rendeltük az ételt. 1-2 alkalom volt olyan amikor a tényleges főételt a hölgy készítette el, viszont azt pozitív visszajelzéssel értékeltem, ha készítettek számomra valami meglepetés desszertet.


"akarnak gyereket?"

-Változó, de a tapasztalataim azt mutatják, hogy általánosan kijelenthető, hogy nem nagycsaládos életre vágynak tehát ha a gyerekszám várható értékét vizsgáljuk én maximumnak 2 mondanék, de jellemzőbb az 1.


"gazdag férfiakat keresnek?"

-Alapvetően sosem voltak anyagi problémáim és egy igen magas értékű lakás tulajdonosa vagyok az V. kerületben, azt nem tudom megítélni, hogy mekkora mértékben járult hozzá a párkapcsolataim kimeneteléhez, ugyanis alapvetően egy rendkívül intelligens és impozáns megjelenésű férfi vagyok, de nem kell hozzá egy regressziós modellt alkotni, hogy kijelentsem, hogy az esélyeimet nem csorbították. Azonban valamilyen mértékben az anyagi biztonság egy pozitív faktor egy hölgy számára. De semmiképp nem kell milliárdosnak lenni ahhoz, hogy budapesti hölgyek szívét meghódítsd, én randevúztam tőlem jobb anyagi helyzetben lévő, budai hölggyel is, mégsem volt az a mérce nála, hogy gazdagabb legyek tőle.


"elvárják,hogy legyen kocsija a férfinak?"

-ez esetleg vidéken húzóerő és vidéki hölgyeknek vonzó egy személygépjármű megléte, Budapesten sokkal nagyobb horderejű saját ingatlannal rendelkezni, megfelelő infrastrukturájú és presztizsű környéken. Tehát ha nem is rendelkezel egy 1 millió forintért megvásárolható külföldön leamortizált 15 éves BMW-vel, de rendelkezel 80 milliós hitel és tehermentes 1/1-es tulajdonjoggal egy lakással Budapesten, hidd el észre sem fogják venni az autó hiányát.


"Mennyire bulizós,piálósak?"

-Személyfüggő, de tapasztalataim alapján a pesti oldalon bulizósabb hölgyek laknak, mint a budain, a budaiak visszafogottabbak ilyen téren, de ők is elkísérnek ha szórakozni szeretnél, azonban nem tartozik hozzá a szerves kultúrájuk részéhez a rendszeres alkoholizálás és szórakozóhelyre járás, talán ennek történelmi okai vannak, ugyanis a pesti oldalon sokkal több romkocsma, szórakozóhely, lebuj található mint Budán

2022. júl. 29. 16:21
 5/5 anonim válasza:
supreme gentleman felettünk
2022. júl. 29. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!